Контейнерні перевезення | RD-cargo

Контейнерні перевезення

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Перевезення контейнерів

Перевозка контейнеров из Турции
Перевезення контейнерів з Турции
Розвиток торговельних відносин між Україною та Туреччиною, Індією, а також Китаєм відбувається все більш стрімко. І на товарообмін не впливає загальнонаціональний економічну кризу, що знизилися купівельну спроможність наших співвітчизників і інші природні процеси. Якісні і недорогі імпортні товари користуються попитом у всі часи, а, відповідно, і вантажоперевезення з Туреччини і інших країн стають все більш затребувані.

Переваги співпраці з RDcargo

Компанія RdCargo вже 10 років займає лідируюче місце на ринку логістичних послуг. І це не дивно – ми пропонуємо максимально вигідні умови доставки вантажів і контейнерних перевезень. Укладаючи договір з RDcargo, ви отримуєте:

  • суворе дотримання термінів поставки;
  • гарантію збереження вантажу;
  • вибір способу перевезення;
  • оптимально прорахований маршрут;
  • індивідуальний підхід до вирішення поставленого перед співробітниками завдання.

Перевезення контейнерів з Туреччини, Китаю, Індії здійснюється усіма видами транспорту: автомобілями різної вантажопідйомності, літаками, на кораблі. Незалежно від обраного способу доставки, можете бути впевнені – ваш товар прибуде в Україну максимально швидко.

Додаткові послуги

Торговельні відносини між країнами тягнуть за собою неминуче поява різного роду труднощів, здатних зірвати терміни поставки і порушити умови партнерської угоди. Ми беремо на себе вирішення таких завдань, як повний супровід вантажу, допомога в митному очищенню, розрахунок з постачальниками. При необхідності, ви можете скористатися нашим каталогом перевірених надійних постачальників і складськими приміщеннями компанії, розміщеними на території України, Туреччини, Індії та Китаю.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.