Морське перевезення | RD-cargo

Морське перевезення

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом

Морская перевозка грузов из Турции грузоперевозки по воде
Морське перевезення вантажів з Туреччини, Китаю, Індії
RDcargo вже протягом 10 років здійснює перевезення вантажів морським транспортом Сьогодні клієнти компанії повністю довіряють співробітникам складання товаросопроводительной, митної документації та іншу роботу, пов’язану з розрахунком оптимального маршруту, зберіганням вантажу, вирішенням фінансових питань з постачальниками.

Правила перевезення вантажів морським транспортом

Існує ряд міжнародних правил і угод, що регулюють питання міжнародних перевезень морським транспортом. Гамбурзька конвенція, прийнята в 1978 році і діє по сьогоднішній день, регламентує єдиний правовий режим, права і обов’язки сторін – вантажовідправників, вантажоодержувачів і перевізників.
Вантажовідправнику судновласником видається коносамент, який є єдиним підтвердженням прийняття вантажу до перевезення морським шляхом. Компанія RDcargo дає можливість торговим партнерам уникнути паперової тяганини і здійснює юридичну підтримку при оформленні всіх документів на вантаж.
У сфері міжнародних морських перевезень прийнято розрізняти лінійну і трампових форму транспортування. При лінійної судно проходить за відомим і встановленим маршрутом, не залежно від виду вантажу. Трамповая форма перевезення допускає варіативність маршруту і графіка проходження судна в залежності від наявності вантажу. Нами здійснюються вантажоперевезення будь-яким зручним для замовника способом, в тому числі змішана доставка.

Переваги морських вантажоперевезень

Головною особливістю транспортування товарів морським шляхом є можливість доставки вантажів будь-якого розміру, ваги, а також форми – рідких, сипучих і твердих.
Серед переваг морських вантажоперевезень особливо слід відзначити:

  • економічність – вартість перевезення по морю значно нижче авіа доставки;
  • зменшення ризику крадіжки, втрати або псування вантажу;
  • можливість збірної перевезення;
  • простота складування, розміщення товарів в контейнері, економія на упаковці окремих позицій.

Звичайно, не варто забувати про те, що час, витрачений на перевезення вантажів морським транспортом чимало. Але при відсутності терміновості, тривалість шляху цілком окупається. Невисока вартість морських міжнародних вантажоперевезень покриває тимчасові втрати і робить такий спосіб доставки товарів все більш популярним.
Торговельні відносини між Україною, Китаєм, Туреччиною та Індією знаходяться сьогодні на піку свого розвитку. І якщо доставка вантажів з Туреччини можлива за допомогою автомобільного транспорту, то товарообмін з віддаленими партнерами за допомогою морських суден на нинішній момент є оптимальним вибором.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.