Автомобільні перевезення | RD-cargo

Автомобільні перевезення

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Автомобільні перевезення

Автомобильные перевозки
Автомобильные международные перевозки

Значне розширення торгових зв’язків між Україною і Туреччиною останнім часом стало особливо помітно. Вам потрібно доставити вантаж до Туреччини або, навпаки, привезти товар в Україну? У вас не виникне логістичних труднощів, якщо ви звернетеся за допомогою до нас. Компанія RDcargo вже 10 років спеціалізується на організації міжнародних перевезень вантажу і завоювала довіру і визнання споживачів даних послуг.

Переваги співпраці з RDcargo

Вибір виду транспорту, що використовується для перевезення будь-якого вантажу, залежить від багатьох чинників. Серед усіх можливих варіантів (залізниця, авіа- або морські перевезення) при пошуку оптимального маршруту Туреччина-Україна, слід більш детально розглянути таку можливість, як транспортування вантажів за допомогою автомобілів. Переваги такого способу очевидні:

  • наявність в автопарку RDcargo великої кількості автомобілів різної вантажопідйомності;
  • можливість перевозити вантажі будь-якого типу;
  • варіативність маршруту – ми допоможемо вам підібрати максимально комфортний шлях для доставки вашого товару;
  • економічність – ви можете істотно скоротити витрати на логістику, скориставшись послугою дозавантаження: при наявності вільного місця в автомобілі, машина може перевозити вантаж декількох клієнтів одночасно;
  • страхування і гарантія збереження вантажу.

Автомобільні вантажоперевезення вважаються найбільш безпечними, економічно вигідними і комфортними для замовника – ви не залежите від напрямку вітру і висоти хвиль. Все, що вам потрібно – звернеться до професіоналів і обговорити всі тонкощі майбутньої поїздки. Ми візьмемо на себе вирішення питань, пов’язаних з митним очищенням, зберіганням вантажу та організацією розрахунку з другою стороною торгових відносин.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.