]

Доставка вантажів з Туреччини і Китаю в Україну

Міжнародна торгівля в останні роки набула величезної популярності. Імпортовані товари займають чималу нішу серед усього українського товарообігу і користуються попитом у споживачів з різним рівнем достатку. Найбільш перспективні напрямки перевезень – Китай і Туреччина, служать постачальниками недорогих, якісних продуктів різних галузей промисловості і на рівних конкурують з продукцією більш дорогих постачальників, а також – місцевих українських виробників. Ціни на китайські та турецькі товари приваблюють як великих оптовиків, так і приватних підприємців, а можливості сучасної доставки дозволяють вести бізнес без особливих складнощів.Вантажоперевезення з Китаю, Туреччини в УкраїнуТоварні відносини з Піднебесною і сусідом з побережжя Чорного моря вигідні і перспективні для українського бізнесу. Невисока собівартість товарів дозволяє отримувати непоганий прибуток, закуповуючи продукцію іноземних виробників і переправляючи її на територію України. Але охочим добре заробити, купуючи товари за кордоном недорого, варто знати про специфіку міжнародного трафіку, зіткнутися з яким доведеться неминуче. Відстань між країнами чимало і перевезти вантаж без шкоди для його якості – завдання №1 для підприємця.
Компанія RDcargo надає послуги з перевезення вантажів в Україну і робить це успішно протягом багатьох років. Сьогодні ми з упевненістю в якості сервісу, що надається можемо запропонувати клієнтам такі види доставки:

  • авіаперевезення ;
  • морська доставка ;
  • жд вантажоперевезення ;
  • автоперевезення .

Ми доставляємо мало- і великогабаритні вантажі, здійснюємо розрахунки з постачальниками, надаємо послуги митного очищення, надаємо склади для зберігання та консолідації відправлень. Співробітники компанії володіють усіма необхідними знаннями, навичками і досвідом для здійснення оперативної перевезення і виконання всіх необхідних додаткових функцій. Ми гарантуємо якість складання супровідної документації, безпеку і збереження продукції. Виходячи з ввідних даних про товари, що вимагають транспортування, ми порекомендуємо вам найбільш вигідний і швидкий спосіб трансферу в Україну, запропонуємо оптимальну ціну на послуги, підберемо найбільш підходящий транспорт. Пошук партнерів Оскільки зарубіжних постачальників на сьогоднішній день чимало, ми допоможемо укласти договори з найбільш надійними з них. Не знаючи мову і специфіку спілкування з іноземними компаніями, легко зробити безліч помилок вже на цьому етапі. Саме тому співробітники RDcargo беруть виконання цієї місії на себе, включаючи перевірку ділової репутації продавців, ведення переговорів і підписання угод. Вибір способу доставки Підібрати найбільш комфортний спосіб вантажоперевезення не завжди виходить з першого разу. Тут стане в нагоді досвід і навички, притаманні фахівцям логістичних служб. Уважно вивчивши характеристики продукції, що поставляється, умови її зберігання і транспортування, габарити, ознайомившись з побажаннями замовника і термінами, визначеними для трансферу, ми запропонуємо клієнтам авіа-, морську або автомобільну транспортування. Одні способи актуальні для великогабаритних придбань, інші – оптимальні для тендітних і швидкопсувних позицій.

Хочете докладніше ознайомитися з нашими послугами?

Зателефонуйте нам
Форма зворотного зв'язку

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення

Чому співпраця з RDcargo – вигідноПереваги здійснення вантажоперевезень морським, повітряним та наземним транспортом безсумнівно. Не варто турбуватися про те, що висока вартість перевезення закупленого недорого товару «з’їсть» всю вигоду від дешевизни закупівлі. Та й інших сумнівів, що хвилюють підприємців, чимало:

  • Як швидко карго прибуває з Китаю і Туреччини?
  • Надійна страховка вантажу?
  • Як правильно доставити великогабаритні позиції?
  • Чи є гарантії якості куплених продуктів?

Співпрацюючи з RDcargo, ви отримуєте відповіді на всі запитання. Нами проводиться перевірка карго на етапі знаходження його на території країни постачальника, контроль на митних пунктах, оформлення страхової документації. Ми залучаємо до співпраці виключно перевірених продавців, які зарекомендували себе з найкращого боку і заслуговують на довіру. Наші фахівці допоможуть клієнтам знайти будь-який товар недорого без втрат в його якості. Ми перевіримо упаковку і, при необхідності, замінимо її на більш надійну для забезпечення схоронності карго. Консолідація придбань на складі допоможе уникнути великої кількості відправлень і отримати всі їх одночасно. Компанія бере на себе вирішення всіх спірних питань з постачальниками без залучення замовника.Сьогодні Україна виходить на новий рівень торговельних відносин з китайськими і турецькими партнерами і ми намагаємося максимально якісно допомогти клієнтам налагодити міжнародні зв’язки. Завдяки злагодженій роботі фахівців транспортної компанії, ви отримуєте можливість вести бізнес без додаткових труднощів і ризиків.