Авіа перевезення

Міжнародні авіаперевезення з Китаю, Туреччини в Україну

Останнім часом транспортування вантажів повітряним транспортом зайняла лідируюче місце серед всіх можливих варіантів доставки з-за кордону. Причина такої популярності проста – оперативність і високу якість трансферу привертають покупців і змушують забути про дорожнечу цього способу. Швидко, надійно, безпечно – саме так можна з упевненістю охарактеризувати авіаперевезення.

Доставка організована чартерними і регулярними авіарейсами з найбільших зарубіжних аеропортів і здійснюється з дотриманням усіх термінів. При цьому, карго надійно захищений від пошкоджень і псування, застрахований і проходить всі необхідні перевірки без затримок. Організувати вантажоперевезення на такому рівні допоможуть досвідчені співробітники логістичної компанії RDcargo. Розгалужена партнерська міжнародна мережа дозволяє фахівцям розробляти оптимальні за ціною і часу маршрути і пропонувати клієнтам найбільш вигідні умови співпраці.

Особливості авіаперевезень в Україні

Перевезення вантажу літаком пов’язана з певними складнощами. Головний недолік такого способу транспортування – висока вартість. До того ж, деякі вантажі, в силу своїх великих габаритів, не можуть бути перевезені літаком. Але якщо обсяг продукції дозволяє використовувати цей спосіб трансферу, то кращої альтернативи не знайти. Переваг у авіаперевезень значно більше, ніж недоліків

 • Швидкість – використання повітряного транспорту дозволяє здійснити перевезення максимально швидко;
 • Безпека – на карго в процесі транспортування по повітрю впливають мінімальне число зовнішніх факторів, таких як волога, температурні перепади, механічне навантаження;
 • Зниження кількості митних перевірок – перетинаючи в повітрі кілька кордонів, вантаж уникає безлічі оглядів, що неможливо зробити у випадку з наземними перевезеннями;
 • Точність – мінімізація тимчасових затримок дозволяє уникнути зриву термінів доставки.
  Авиадоставка грузов

  Крім перерахованих переваг, перевезення літаком дає можливість перевезти товар через важкодоступну місцевість, причому зробити це недорого, в порівнянні з вартістю інших видів транспортування. Гори, водойми, пересічена місцевість не створять перешкод повітряному транспорту.

  Послуги компанії RDcargo

  Китай і Туреччина – найбільші торгові партнери, з якими Україна укладає вигідні договори і угоди. Причиною цього є невисока ціна продукції виробництва цих країн. Купуючи товари недорого і переправляючи їх в українські торгові точки, власники малого та великого бізнесу отримують непоганий прибуток. Але для того, щоб вигода була відчутною, слід правильно підібрати спосіб вантажоперевезення, інакше весь сенс від імпорту буде зведений до нуля. Компанія RDcargo надає послуги авіатранспортування вантажів наступних категорій:

  • Крихкі;
  • Швидкопсувні;
  • Небезпечні;
  • Цінні;
  • Великовагові.
  • Крім цього, нами здійснюється повний супровід перевезеної продукції від моменту закупівлі до передачі товару власнику. Наші фахівці проводять укладання угод в країні постачальника, оформлення документації, контроль карго, митне очищення. Також ми пропонуємо скористатися послугою зберігання і консолідації відправлень на складах компанії. Укладаючи договір про співпрацю з українською логістичною компанією, ви уникнете безлічі труднощів і отримаєте ваш товар в найкоротші терміни, не турбуючись про його збереження і цілісності.


   Форма обратной связи

   Ваше имя (обязательно)

   Ваш e-mail (обязательно)

   Тема

   Сообщение