Наші послуги

Компанія RDCargo займає лідируючі місця серед постачальників логістичних послуг. Нами охоплена сфера міжнародних перевезень вантажів і надається всебічна підтримка клієнтам у процесі укладення договорів з іноземними постачальниками, проходження митного контролю, навантаження, вивантаження карго. Ми допоможемо застрахувати ваш вантаж, не витрачаючи на цю процедуру додатковий час. Будьте впевнені – транспортування товарів буде безпечною і швидкою.

Розширення торговельних зв’язків між Україною і такими країнами як Туреччина і Китай неминуче тягне за собою розвиток міжнародної транспортно-логістичної галузі. Сьогодні доставка продукції зарубіжного виробництва проводиться всіма можливими шляхами – по землі, воді, повітрю:

  • повітряне перевезення актуальна в разі необхідності доставки швидкопсувних, крихких товарів, а також – якщо швидкість транспортування має важливе значення для замовника;
  • морське перевезення стане оптимальним вибором для карго завдяки своїй дешевизні і безпеки;
  • міжнародна транспортування вантажів автотранспортом користується успіхом на маршруті Туреччина – Україна, адже дозволяє значно скоротити витрати на логістику.

Що вибрати – літак, корабель, автомобіль або залізничний транспорт? Наші співробітники допоможуть підібрати оптимальний вид транспорту для перевезення вантажу, розробити найбільш вигідний маршрут, оформити супровідні документи і уникнути складнощів в процесі здійснення міжнародної доставки вантажу.

Вибираючи співпрацю з українською логістичною компанією RDCargo, ви можете бути впевнені у високій якості виконання всіх послуг.

Хочете дізнатися більше інформації про наші послуги?
Зв'яжіться з нами
Форма зворотного зв'язку

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення