Малогабаритнi перевезення

Компанія RDCargo протягом 12 років надає послуги з перевезення малогабаритних вантажів через кордони в Україну. З огляду на стрімкий розвиток торговельних відносин між такими країнами, як Китай, Туреччина та Україна, пошук найбільш вигідних пропозицій з логістики стає з кожним днем ​​все більш актуальним для багатьох українських підприємців. Ми допоможемо вам розробити оптимальний маршрут доставки товарів, підібрати найбільш відповідний транспорт і вирішити бюрократичні проблеми, пов’язані з міжнародними перевезеннями вантажів.

Нами охоплена вся сфера малогабаритних перевезень – авіадоставка, транспортування морем, автомобільними шляхами або залізницею.

Міжнародна доставка малих вантажів: особливості та переваги

Необхідність перемістити товар з точки А в точку В може в будь-який момент виникнути як у приватної особи, так і великого підприємця. Якщо мова йде про невеликі партії продукції і коротких відстанях між пунктами відправлення та отримання, то вирішити задачу нескладно. Але в тому випадку, коли потрібно доставка по тривалого маршруту, до її здійсненню варто підійти уважно і ретельно продумати всі деталі.
Перевезення малих вантажів – популярне і затребуваний напрямок в сучасній логістиці. Ми оптимізуємо маршрут вантажоперевезення і запропонуємо скористатися найбільш вигідним транспортним засобом. Доставка малогабаритних товарів з Туреччини і Китаю здійснюється:

малогабаритная перевозка грузов

  • автотранспортом різної місткості;
  • залізницею;
  • чартерними і регулярними авіарейсами;
  • морськими шляхами.

Який би спосіб транспортування ви не вибрали, будьте впевнені – продукція буде доставлена ​​в певні терміни, при цьому цілісність і якість відправлення будуть збережені.

Послуги міжнародних перевезень дрібних вантажів

Співпраця з RDCargo дозволить вам уникнути складнощів в організації логістики між країнами. Але, крім організації трансферу між країнами, компанії надає послуги:

  • страхування;
  • зберігання і консолідації відправлень в складських приміщеннях закордоном і в Україні;
  • контроль розрахунку з постачальниками;
  • митне очищення.

Для транспортування карго використовується сучасна техніка, а контроль за виконанням кожного етапу логістичного процесу здійснюють професійні співробітники компанії. Нас не лякають відстані, терміни, специфічність маршруту і товару. Ми працюємо з найскладнішими, крихкими, небезпечними, що швидко псуються і виконуємо свою роботу на відмінно.

Якщо ваше завдання – перевезти малотонажний, невеликий за габаритами і вагою товар, скористайтеся послугами консультантів нашої компанії. Ви отримаєте всю цікаву для вас інформацію і ознайомитеся з особливостями і способами вантажоперевезень з Китаю і Туреччини.

Зв’яжіться з менеджером онлайн, за допомогою телефонного дзвінка або по email. Також ми запрошуємо вас відвідати наш офіс в Одесі і познайомиться з лідером української логістики «без посередників». Звертайтеся – з нами завжди надійно, швидко, недорого, якісно і легко.


Форма обратной связи

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение