Контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення по праву вважаються одним з найбільш економічних і надійних способів міжнародного транспортування вантажів. У порівнянні з іншими видами доставки, відправлення контейнерів проводиться за доступною вартості і забезпечує максимальне збереження товарів. З огляду на той факт, що торговельні відносини між такими країнами, як Китай, Туреччина та Україна стрімко розвиваються і набирають високі обороти, використання морських контейнерних перевезень стає все більш затребуваним з кожним днем.

Для вантажоперевезення використовують різні типи контейнерів, що розрізняються по місткості та інші характеристики. Фахівці компанії RDCargo допоможуть підібрати оптимальний вид сховища і розробити схему доставки, що вимагає мінімальних витрат.

Співробітники компанії, що знаходяться в країнах-партнерах, на місцях узгодять усі деталі перевезення, відвантаження, зберігання товарів і допоможуть оформити і погодити всю необхідну документацію.
Умови контейнерної транспортування вантажів

Навантаження товарів в контейнер і відправка карго проводиться з урахуванням умов поставки та домовленостей з постачальником. Як правило, ця процедура не займає багато часу і здійснюється максимально швидко:

 • контейнер може бути поданий до складу, на якому зберігається вантаж, або в інше місце, яке обумовлено в договорі співробітництва;
 • завантаження проводиться досвідченими співробітниками з дотриманням всіх норм і вимог до вантажів даного сегмента;
 • після закінчення завантажувальних робіт контейнер доставляється за допомогою наземного транспорту в морський порт;
 • пройшовши всі необхідні митні процедури, карго поміщається на борт судна, обраного компанією для здійснення доставки;
 • після прибуття товару в порт призначення, співробітниками нашої компанії виробляється експедирування вантажу, транспортування його наземним транспортом до митного терміналу, митне очищення;
 • після завершення всіх необхідних процедур, товар доставляється на склад замовника або компанії, за умови укладення договору зберігання.

контейнерные перевозки

Міжнародні вантажоперевезення вимагають ретельного вивчення особливостей продукції, що перевозиться, термінів і умов її зберігання, характеристик різних кораблів. Завдяки професіоналізму співробітників і контролю за всіма етапами доставки, замовник може в будь-який момент відстежити місце перебування судна з вантажем і отримати детальну інформацію про маршрут і орієнтовний час прибуття в Україну.

Переваги співпраці з RDCargo

 • гарантія збереження і цілісності перевезених товарів;
 • обов’язкове страхування карго;
 • великий вибір транспортних засобів;
 • співпрацю з персональним менеджером;
 • можливість відстеження відправлення на шляху в Україну;
 • максимально швидкі терміни трансферу.

Якщо ви прагнете організувати роботу на вищому рівні, забезпечити якісну транспортування купленої продукції, знайти постачальників, гідних довіри і понести мінімум витрат – значить, вибір логістичної компанії на користь RDCargo зроблений вірно! Зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей співпраці.


Форма обратной связи

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение