Морське перевезення

Морські вантажні перевезення в Україні

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом в наш час є найбільш вигідним способом доставити товар з точки А в точку В . Єдиний мінус такого трансферу – невисока швидкість. Але якщо перевозяться товари не відносяться до категорії швидкопсувних і поспіху в доставці немає, то кращої альтернативи для їх переправлення годі й шукати.

Сьогодні Україна продовжує налагоджувати зв’язки з турецькими і китайськими постачальниками товарів з різних сегментів. Компанія RDcargo протягом 12 років займається міжнародними вантажними перевезеннями та вельми досягла успіху в цьому виді діяльності. Нашими співробітниками здійснюється супровід відправлень з Китаю і Туреччини, проходження митного контролю, складання і оформлення супровідної і робочої документації, укладання договорів і угод з іноземними партнерами, митне очищення, зберігання та консолідація вантажів. Ми допоможемо замовнику вибрати корабель для перевезення крупногабарітов або невеликої партії товарів, знайти надійного постачальника за кордоном, провести переговори та укласти взаємовигідну угоду. Чому доставка морськими шляхами завоювала велику популярність? Їй притаманний цілий ряд переваг і особливостей.

Доставка грузов морем

Види вантажів

Що можна перевозити по морю? Це питання задає практично кожен клієнт транспортної компанії. Відповідь проста – на судах швидко і безпечно можна перевезти будь-які види вантажів: тварин, корисні копалини, харчову продукцію, нафту і нафтопродукти, сировину різного роду. При виборі судна слід звернути увагу на його призначення. Одні дозволять швидко транспортувати автомобілі, інші – призначені для трансферу рідин, треті – розраховані на навантаження сипучих матеріалів. Розібратися в специфіці відправлень і знайти кращу пропозицію по співвідношенню ціна – якість ви зможете, скориставшись послугами консультантів RDcargo.

Переваги морських вантажоперевезень

Головною особливістю трансферу товарів по морю є можливість перевезення відправлень різних габаритів, ваги, форми. На кораблях доставляють рідку, сипучу продукцію, небезпечні та особливо цінні вантажі, здійснюють контейнерні перевезення . Це вигідно і зручно, адже такого способу доставки притаманні:

  • невисока ціна – вартість карго на кораблі значно нижче розцінок на авіатранспортування цього ж товару, що дає можливість купити продукцію недорого і також дешево її перевезти в Україну;
  • зниження ризиків – контейнерна перевезення допомагає уникнути крадіжки, втрати та псування товару;
  • можливість збірної перевезення – скориставшись послугою консолідації відправлень, замовник може непогано заощадити на доставці, використовуючи один контейнер для транспортування декількох різних груп закупівель;
  • простота – процес складування, розміщення продукції в контейнерах, навантаження і вивантаження не створить складнощів при організації транспортування.

Одні з найбільших торгових партнерів України – Китай і Туреччина. Товари, що створюються на виробничих потужностях цих країн, користуються величезним попитом у українських споживачів, що дозволяє власникам великого та малого бізнесу здійснювати свою діяльність з максимальною вигодою. Закуповуючи продукцію в іноземних постачальників недорого і знижуючи вартість транспортування за рахунок використання контейнерних перевезень по морю, підприємці отримують хороший прибуток. Головне завдання – зробити висновок вигідне угоду з логістичною компанією і уникнути труднощів у процесі трансферу закупівель.


Форма обратной связи

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение