Страхування вантажу

Логістична компанія RDCargo надає послуги з перевезення вантажів між такими країнами як Китай, Туреччина та Україна, а також виробляє страхування карго. Завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері і професіоналізму співробітників, нами вирішуються завдання будь-якої складності. У найкоротші терміни буде складена вся необхідна супровідна документація, проведено інспектування продукції та погодження дозволів на транспортування в інстанціях.

Що може бути застраховано

 • вантаж, що належить фізичній або юридичній особі, переміщуваний будь-яким наземним, повітряним або морським транспортом за маршрутом Туреччина-Україна або Китай – Україна;
 • супутні витрати, пов’язані з вантажоперевезенням.

Від яких ризиків можна застрахувати карго


страхование груза

Процедура страхування вантажів здійснюється відповідно до міжнародних вимог і умов і має на меті компенсувати збитки замовника в разі нанесення збитку, псування, втрати, крадіжки, загибелі товару.

Страхування проводиться на підставі одного з перерахованих умов:

 • з відповідальністю за приватну аварію – страхова сума за договором повертається власнику карго в разі загибелі відправлення через стихійне лихо, катастрофи, вибуху транспортного засобу, зникнення транспорту безвісти, нещасних випадків під час вантажно-розвантажувальних робіт або заливки палива;
 • без відповідальності, крім випадків катастрофи – на тих же умовах, що і страховка по другому принципі, виключаючи варіанти краху транспортних засобів;
 • з відповідальністю за узгоджені ризики, позначені в страховому договорі.

При виборі способу оформлення страховки, враховуються такі параметри як тип і специфіка вантажу, маршрут доставки, вид використовуваного транспорту. У разі приватної міжнародної перевезення однотипного товару можливе оформлення поліса по генеральному типу, що дає можливість скоротити витрати і мінімізувати тимчасові витрати на оформлення документів.

Хто несе відповідальність за застрахований вантаж

Згідно правил міжнародної доставки товарів, вся відповідальність за застраховані відправлення належить перевізнику, крім ситуацій, не позначених в договорі.

Страхова сума і страховий платіж

Який буде компенсація в разі псування або загибелі карго? Це питання задає кожен клієнт компанії. Ми працюємо в повній відповідності з міжнародними правилами вантажоперевезень і визначаємо страхову суму виходячи з даних, зазначених у договорі страхування, укладеному між замовником і компанією.

Те, яким буде страховий платіж в кожному конкретному варіанті, визначається виходячи з таких даних, як:

 • спосіб транспортування;
 • вид упаковки;
 • наявність охорони;
 • безпеку маршруту;
 • відстань між пунктами відправлення та отримання карго;
 • умови франшизи;
 • термін страхування.

Ми підбираємо оптимальні страхові пакети для кожного замовлення, використовуючи індивідуальний підхід і не приймаючи застосування принципу конвеєра. Кожен товар вивчається нашими співробітниками і оцінюється за певними критеріями. Скориставшись страховими послугами в RDCargo, ви можете бути впевнені – ваші втрати при транспортуванні і доставці відправлень між країнами будуть зведені до мінімуму.


Форма обратной связи

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение