Митне очищення

Митне очищення вантажів

З кожним роком Україна все активніше налагоджує торговельні відносини з такими країнами, як Туреччина і Китай. Приватні підприємці та великі українські компанії імпортують товари закордонного виробництва з різних категорій – від домашніх дрібниць і аксесуарів до корисних копалин і виробничої сировини. Транспортування продукції завжди пов’язана з ризиками і труднощами і один з найбільш хвилюючих і важливих моментів в її ході – проходження митного контролю.

Митне очищення являє собою процедуру оформлення вантажу при перетині ним кордону або зміні митного режиму. Як правило, весь процес включає 5 етапів:

  • декларування товарів;
  • присвоєння номера товарної номенклатури;
  • контроль вартості вантажу;
  • оплата митних зборів;
  • проходження товарами і транспортними засобами контролю.

Митне очищення вантажів

Проводити митне очищення може тільки власник вантажу або його довірена особа – брокер, наділений офіційними повноваженнями декларування товарів. Компанія RDcargo вже більше 12 років надає послуги вантажних перевезень з Китаю і Туреччини в Україну, а також співробітниками логістичної фірми виконуються всі супутні функції, в тому числі митне очищення. Товар, який не пройшов цю процедуру, не може легально брати участь в товарообігу країни одержувача. Ми допоможемо вам правильно заповнити документи, скласти декларації, укластися в надаються терміни, уникнути бюрократичної тяганини і затримок вантажу на кордоні. Професійні брокери мають всі необхідні ліцензії та сертифікати, що вимагаються для здійснення діяльності даного роду. Правильно обрана стратегія проходження митниці і досвідчений фахівець допоможуть значно знизити ціну митного очищення.
Як проводиться митне очищення вантажів в Україні

Укладаючи договір про співпрацю з компанією RDcargo, ви можете бути впевнені в успішному результаті проходження всіх митних процедур. Ми допоможемо вам:

  • розрахувати вартість розмитнення;
  • оформити всі документи – сертифікати, дозволи, висновки у відповідних інстанціях;
  • оплатити збори і мита;
  • організувати зберігання продукції в складських приміщеннях;
  • підібрати найбільш швидкий і вигідний спосіб карго.

Наші співробітники беруться за виконання найскладніших завдань – транспортування тендітних, небезпечних, швидкопсувних вантажів, їх оформлення та декларування. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб проходження товаром кордону займало мінімальні терміни і обійшлося за вигідною для власника ціною. Митне очищення не стане стресом для підприємця, адже її організацією і проведенням займаються досвідчені фахівці.

Якщо у вас виникли питання – зверніться до консультантів компанії для уточнення всіх цікавлять вас деталей. Ми попередньо розрахуємо вартість розмитнення і складемо найбільш швидкий і зручний маршрут для перевезення товару з точки А в точку В . При необхідності, ви можете скористатися нашою базою зарубіжних постачальників і укласти безпечну і вигідну угоду, не покидаючи свого офісу.

Форма обратной связи

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение