Доставка вантажів

Доставка вантажів з Туреччини, Китаю, Індії: гарантії від RDcargo

перевозка грузов из Tурции Доставка грузов из Турции
Перевезення вантажів з Tурции Доставка вантажів з Туреччини, Китаю, Індії

Торговельні відносини між Україною, Туреччиною і країнами Східної Азії (Китай, Індія) стрімко розвиваються, незважаючи на фінансову кризу і велика кількість турецьких і китайських товарів у нас в країні. Імпорт ароматних спецій, чаю, кави, недорогий техніки, якісних тканин та одягу дає можливість розвинути свою справу багатьом українським підприємцям. Маючи багатий досвід міжнародних перевезень в різні країни світу і в зворотному напрямку в Україну, компанія RDcargo допоможе вам прорахувати максимально вигідний і практичний маршрут – доставка товару буде здійснена в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо:

  • можливість вибору способу доставки – автомобільний транспорт, авіа- або морські перевезення, залізниця;
  • страхування вантажу і допомогу в його розмитненні (очищення);
  • контроль за збереженням товару в період, зазначений у договорі;
  • організацію та повний супровід розрахунку з іноземними партнерами.

Ми протягом багатьох років співпрацюємо з найбільшими авіакомпаніями і морськими службами. Транспортування контейнерів виробляється на сучасній техніці, завдяки чому товар не наражається на ризик.

Вартість послуг

Вантажоперевезення з Туреччини, Індії, Китаю в Україну з компанією RDcargo – це вигідне вкладення ваших коштів. Вартість доставки розраховується виходячи з ряду ціноутворюючих факторів: обраного маршруту, тривалості поїздки, обсягу і цінності вантажу. У будь-якому випадку, будьте впевнені – наші розцінки приємно вас здивують! Вантажі з Туреччини, Китаю та Індії в Україну перевозяться у відповідності з усіма світовими нормами і стандартами. Ми не використовуємо у своїй роботі шаблонних методів і кліше – співробітники компанії знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Форма зворотного зв'язку

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення