5 причин скористатися послугою складу

August 16 2017

Маючи вже великий досвід у вантажоперевезеннях, ми добре освоїли переваги для клієнтів користування складами логістичних компаній і тепер розповімо Вам про них. Погодьтеся, що зберігання вантажу при тривалій перевезенні – це дуже важливий етап. Плюс, до всього цього, важливо враховувати ряд факторів, наприклад: терміни, умови зберігання, і вид вантажу. Транспортні компанії надають послугу відповідального зберігання, в першу чергу, вигідну Вам. Адже це економить кошти на оренду або купівлю складу і так само знімає з Вас необхідність вирішення ряду питань. І так, список причин, які показують доцільність послуги відповідального зберігання.

       1. Раціональне заощадження
Склади, які належать логістичним компаніям, завжди більше, ніж звичайні, і підходять як для невеликого так і для об’ємного, габаритного вантажу. Плюс до всього, іноді товару потрібен спеціальний температурний режим або рівень вологості, що теж навряд чи зможе забезпечити нормальний склад. У той час як професіонали транспортної компанії можуть надати Вам ці можливості зберігання.

       2. Чітка система обліку
У великих компаніях особливо злагоджено налаштована система обліку та ідентифікації вантажу. Його буде просто знайти, відстежити і зробити необхідні операції. Електронний документообіг і бази з докладною інформацією значно заощадять час.

       3.Гарантія збереження і безпеки
Логістична компанія несе відповідальність перед клієнтом, і тому на таких складах завжди використовується механізоване обладнання, яке мінімізує шанс ушкоджень, і відеоспостереження, яке відлякує злодіїв.

       4. Вибір складу з урахуванням особливостей вантажу
Склади бувають кардинально різними, вони можуть бути обладнані виходячи з тих чи інших потреб. Такими простими факторами виступають: під’їзд для габаритного транспорту, системи кондиціонування або вентиляції, або рівень охорони.
Транспортна компанія підбере склад відповідно до Ваших вимог і маршруту.

       5. Вигідна ціна
Скористатися послугами складу набагато економніше, ніж купувати його або орендувати. Особливо це грає велику роль, коли Ви очікуєте кілька вантажів з однієї країни. Тому, що вдаючись до послуги відповідального зберігання Ви зберігаєте кошти і отримуєте товар одноразово весь.