Що потрібно знати під час доставки вантажу з Китаю в Україну?

February 22 2022
доставке груза из Китая в Украину

Сьогодні Китай — це справжня наддержава, яка стала найбільшим у світі експортером. З кожним роком якість товарів покращується, але при цьому їх вартість залишається на мінімальному рівні. Купувати товари китайського виробництва вигідніше навіть за умови платної доставки. Міжнародні вантажні перевезення з Піднебесної вже давно стали запорукою успішного та прибуткового бізнесу. І сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно знати під час доставки вантажу з Китаю в Україну.

Що потрібно знати під час доставки товарів з Китаю в Україну?

Коли потрібно перевезти вантаж з Китаю, можна скористатися двома основними способами доставки – морським або повітряним. Вибір способу доставки залежить, в першу чергу, від того, який саме товар потрібно перевезти, який бюджет ви маєте в своєму розпорядженні і як терміново це потрібно зробити.

Авіа доставка – швидко, надійно, дорого

Стислий термін доставки — це найбільша перевага авіаперевезень. Зазвичай час доставки не перевищує десяти днів. Особливості такого способу вантажоперевезень полягає в обмеженій максимальній вазі та габаритах, а також наявності ряду обмежень на перевезення.

Авіа доставка незамінна, коли товар, який потрібно перевезти, має обмежений термін придатності або потрібно доставити медикаменти. Також такий спосіб використовується для доставки зразків з метою тестування та оцінки товару.

Висока вартість доставки — це, звичайно ж, мінус, проте його можна компенсувати мінімальними термінами, а також високою гарантією збереження товару.

Доставка з Китаю морем – довго, але дешево

Якщо порівнювати морські перевезення з авіа, то вони, звичайно ж, не такі надійні. І сама доставка займає багато часу (від місяця). Проте перевезення морем не обмежує у вазі та обсязі, а це означає, що ви можете перевозити практично будь-який товар, який не заборонено вивозити законодавством країни.

Як краще доставити товар із Китаю?

Якщо перед вами стоїть завдання перевезти невелику кількість товару, краще вибрати доставку збірних вантажів. Щоб перевезти великі партії або великогабаритні вантажі, краще вибрати доставку морем, а для цінних і швидкопсувних авіа.

Доставка товарів з Китаю в Україну: що потрібно знати?

  • характеристики вантажу.
  • місце, звідки товар буде відправлятися і куди його потрібно доставити.
  • бюджет.

Це допоможе визначити оптимальний спосіб транспортування.

Купуючи товари в Піднебесній, навіть з урахуванням усіх витрат на доставку та розмитнення, вартість все одно знижується до двох разів, що з фінансової точки зору дуже вигідно.

Що буде з товаром з Китаю, якщо спосіб доставки буде обрано неправильно? По-перше, ви можете втратити гроші. Або товар зіпсується в дорозі, що загрожує додатковими витратами.

Переваги “RD Cargo”

Компанія RD Cargo пропонує клієнтам максимально вигідні умови для співпраці. Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте свій вантаж цілістю і точно вчасно.