Доставка вантажу в США: види транспорту

February 22 2022
доставка грузов в сша

США – провідна економічна країна світу, яка веде активну торгівлю і знаходиться в лідерах найбільших держав, що займаються експортом та імпортом. Партнери торгових операцій знаходяться у всьому світі, включаючи і українських контрагентів. Вантажоперевезення включають широкий спектр товарів: взуття, одяг, техніку, автомобілі, запчастини до техніки, а також різні види металу та виробів із них. Якими видами транспорту здійснюється доставка вантажу до США?

Авіаційна доставка вантажів до США?

Вантажоперевезення літаком – це гарантія швидкої та безпечної доставки будь-якого виду товару. Враховуючи величезну кількість аеропортів (більше 15 тис.), підприємець має можливість замовити доставку з будь-якого та у будь-який регіон країни.

Авіа доставка вантажу з США має низку переваг:

  • Терміни доставки – до 3 днів.
  • Дозволяє вирішити проблему перевезення швидкопсувних та небезпечних вантажів.
  • Можна перевозити збірні вантажі.

Якщо говорити про доставку вантажу з України, то найчастіше такий спосіб використовується для доставки продукції фармацевтики. цінних товарів та швидкопсувних вантажів, а також високоточного обладнання.

Перевезення морем

Америка також є одним з лідером за обсягом вантажообігу морських перевезень. Її порти мають достатньо потужностей, щоб приймати вантажні танкери та великі контейнеровози.

Надсилання вантажу в США контейнерами по морю має ряд переваг:

  • вартість доставки в рази нижча, ніж авіа способом.
  • ідеальний варіант для транспортування насипних та великогабаритних вантажів.
  • підходить для перевезення небезпечних та цінних вантажів.
  • транспортування займає зазвичай 5-6 тижнів.

Якщо немає термінового транспортування, то вибирається варіант морського транспортування. Він повільніший, проте приваблює замовників за доступну ціну.

США — країна найрозвиненішим повітряним і морським сполученням, тому який би ви спосіб доставки не вибрали, можете бути впевненими, що вантаж дійде до будь-якої точки.