Доставка вантажів з Туреччини в Україну!

August 14 2018

Доставка вантажів з Туреччини в Україну від компанії «RDcargo logistic» – це вигідні тарифи, дотримання термінів і доставка вантажу без пошкодження. Всі нюанси доставки ми готові обговорити з вами в телефонному режимі. Ми вислухаємо ваші побажання і запропонуємо оптимальний маршрут і тариф. В обумовлені терміни ви отримаєте товар і зможете випередити конкурентів у його реалізації.

Активний розвиток промислового та аграрного сектору відкрив великі можливості для різнопланової і тісної співпраці між Україною і Туреччиною. Також важливо враховувати і більш ніж вигідне географічне положення і налагоджену інфраструктуру, завдяки яким ми можемо вести активну торгівлю всіма видами транспорту незалежно від пори року.

Компанія RDcargo logistic вже давно відома на ринку транспортних послуг і вважається однією з найнадійніших. Ми забезпечуємо перевезення між Україною і Туреччиною на професійному рівні, використовуючи всі види транспорту і пропонуючи тільки вигідні тарифи.

Туреччина давно стала лідером у виробництві текстильної і промислової продукції, яка радує гарною якістю і конкурентними цінами. Продаж турецьких товарів в Україні йде досить активно і споживачі активно купують, збільшуючи товарообіг. Саме тому доставка вантажів з Туреччини в Україну є популярною і затребуваною транспортною послугою.

Доставка вантажу з Туреччини здійснюється декількома способами:

 1. Авіа;
 2. З/д-транспортом;
 3. Морським транспортом;
 4. Автотранспортом.

Ми перевозимо наступні групи товарів:

 • Побутове обладнання;
 • Косметику/парфумерію;
 • Негабаритні вантажі;
 • Товари, що швидко псуються;
 • Збірні вантажі;
 • Медичні препарати, вироби та ліки;
 • Молочну продукцію;
 • Текстиль, тканини, одяг.

Доставка збірних вантажів з Туреччини – економія коштів і часу

Далеко не всім бізнесменам під силу оплатити доставку одного контейнера, бо часто для перевезення товару потрібно лише трохи місця. Раціональним рішенням стане доставка збірного вантажу з Туреччини. Що це означає? Ми збираємо замовлення від декількох клієнтів, вони проходять сортування, маркування, потім їх пакують і відправляють в Україну. Ця схема дуже проста і дуже зручна. Клієнт платить тільки за перевезений обсяг товару, а не за місце в контейнері, яке не використовується.

Ціна вантажоперевезення визначається видом товару, який йде на відправку. Ми розраховуємо вартість, виходячи з ваги, геометричних розмірів і особливостей перевезених речей. Наші консультанти нададуть вам всю інформацію щодо цін і маршруту перевезення, звичайно ж, підібравши оптимальне для вас рішення.

Крім перевезення в спектр наших послуг входить:

 • Одержання транспортних документів;
 • Страхування;
 • Проходження митниці.

Доставка вантажу з Туреччини в Україну під керівництвом нашої компанії – це завжди гарний результат! Нашими послугами активно користуються успішні українські бізнесмени. Ми завжди гарантуємо доставку товару у термін і цілісність вантажу.