Вантажні перевезення з України до Європи

February 22 2022
Грузовые перевозки

Що б робили українські підприємці, якби їхню продукцію чи товар можна було б реалізовувати лише на території країни? Розширення ринку збуту є одним із складових успішного бізнесу. Активне освоєння європейського ринку дозволяє нарощувати капітал та розширювати межі бізнесу. Для таких компаній своєчасні вантажні перевезення у напрямку Україна Європа мають першорядне значення та є питанням ділової репутації. Проте незнання процесів може призвести до доставки товару із суттєвим запізненням. Як бути і що робити, щоб не зіпсувати свою репутацію та бізнес?

Щоб доставка вантажів з України до Європи пройшла “без сюрпризів”, доручіть вирішення цього питання надійної транспортно-експедиторської компанії.

Відмінна риса європейського континенту – це відмінна транспортна зв’язність, що надає великі можливості для вибору відповідного способу доставки конкретного виду товару в потрібний регіон.

Вантажні перевезення з України до Європи здійснюються такими видами транспорту:

 • морським
 • повітряним.
 • залізниця.
 • авто.

Логістична компанія на основі досвіду та характеристик товару визначає оптимальний спосіб доставки, а також допоможе замовнику з підготовкою необхідних супровідних документів.

Автоперевезення Україна Європа здійснюються при використанні таких видів транспортних засобів:

 • контейнери.
 • рефрижератори.
 • трали.
 • напівпричепи.
 • вантажівки.
 • тентові вантажні машини.

Особливою популярністю користується автомобільний транспорт, проте сьогодні все більш затребуваними стають морські та залізничні перевезення.

Перевезення з Європи в Україну і навпаки – це більше, ніж просто транспортування вантажу

Транспортно-логістична компанія “RD Cargo” не просто перевезе ваш вантаж. Спектр послуг включає також:

 1. Розробка оптимального маршруту.
 2. Підбір відповідного виду транспорту.
 3. Навантаження та розвантаження товару.
 4. Відповідальне зберігання товару на складах.
 5. Страхування.
 6. Документальні операції.
 7. І інше.

Ми працюємо з усіма видами вантажу, а наш автопарк включає величезний вибір транспортних засобів. Великий досвід у сфері транспортної логістики дозволяє здійснювати міжнародні перевезення вантажів з України до Європи без зривів термінів та пропонувати клієнтам лояльні розцінки на транспортні послуги.

Перевезення вантажів з України в Європу здійснюється в такі країни: Німеччину, Чехію, Грецію, Польщу, Туреччину, Австрію, Угорщину, Фінляндію, Іспанію, Румунію, Португалію та ін.

Що стосується вартості, то ціна послуги залежить від ваги та габаритів вантажу та країни призначення. Детальнішу інформацію ви завжди можете отримати за телефоном у менеджерів компанії.