Як перевезти зерно за кордон?

Компанія RD Cargo готова надати повний комплекс транспортно-логістичних послуг з перевезення сипких вантажів, зокрема , зерно всіх видів транспорту. Ми знаємо, як перевезти зерно за кордон з максимальною вигодою для клієнта і при цьому забезпечити збереження вантажу. Основні культури, які ми перевозимо – це пшениця, соняшник, горох, кукурудза та багато іншого.

Як саме перевозять зерно?

Щорічна Україна транспортує за кордон більшу частину зерна. Наприклад, через морські порти йде приблизно 95% зернових, що забезпечує приплив капіталу країну. Перевозити цей продукт можна кількома способами.

  1. Автомобільним транспортом, використовуючи бортові зерновози, автоколони та ін.
  2. Залізничним транспортом – вагонами-зерновозами.
  3. Морем — спеціальними контейнерами.

Який тип транспорту вибрати залежить від того, наскільки віддаленою є точка навантаження та точка вивантаження. Також звертається увага на те, яким способом планується транспортування продукту — тарним чи розсипним.

Який би спосіб не був би обраний, важливо пам’ятати про те, що зерно має одну властивість – воно добре поглинає вологу, тому перевозити його можна тільки в спеціальних ємностях, що не надають на продукт ніякої хімічної дії.

Перевезення зерна автомобільним транспортом

Перевозити зерно можна в автопоїзді, бортовим зерновозом, в цистерні або самоскид. Кузов будь-якого транспортного засобу має бути сухим та чистим. З метою збільшення безпеки вантажу можна використовувати спеціальний тент.

Перевезення залізничним транспортом

Такий спосіб є найзручнішим і економічно вигідним. Так, місткість одного спеціального вагона для перевезення зерна складатиме до 70 тонн. Для розвантаження слід використовувати пневматичне обладнання.

Морські контейнерні перевезення зерна

Якщо стоїть завдання перевезти зерно на велику відстань, ідеальним рішенням стане перевезення зерна морем. Для перевезення використовуються бункери-контейнери, місткістю 20 і 40 футів із спеціальними вентиляційними отворами, завдяки чому зерно знаходиться під захистом від зовнішніх негативних впливів.

Скільки коштує перевезти зерно?

Кожна компанія має свої тарифні плани та остаточна ціна послуги залежить від багатьох факторів. Більш детальну інформацію ви можете дізнатись на персональній консультації з менеджером.

Компанія з перевезення зерна за кордон “RD Cargo” – це вирішення завдання клієнта

Звертаючись до нас, ви можете замовити зерновози для перевезення сипучої продукції по країні та за кордон. Ми маємо великий досвід у сфері транспортно-логістичних послуг, точно вчасно виконуємо контракти та захищаємо інтереси клієнтів.