Як відбувається відправка вантажів літаком з Китаю в Україну

February 22 2022
отправка грузов самолетом

Авіаційні вантажні перевезення з Китаю до України стають все більш популярною та затребуваною послугою. Відправлення вантажів літаком має одну незаперечну перевагу – це швидкість. Так, якщо відправка морем займе в середньому тридцять днів, повітряний транспорт доставить вантаж за 7 днів. Українські підприємці вже давно зрозуміли, що з Китаєм реально побудувати ідеальний бізнес, основою якого є авіаперевезення.

Відправлення з Китаю авіа мають ряд переваг:

 1. Ризик втратити або пошкодити вантаж зведений до мінімуму.
 2. Вантаж можна доставити у важкодоступні місця.
 3. Можна в будь-який час здійснити моніторинг розташування вантажу.

Для всього людства Китай – це, в першу чергу, екзотика. Але для українців він ще став джерелом гарного прибутку. Вартість виробів, виготовлених у цій країні, дуже низька, при цьому якість продукції з кожним роком стає кращою.

Китайці самі орієнтовані на побудову партнерських відносин. Вони уважно ставляться до кожного клієнта, пропонують широкий вибір продукції та низьку ціну тощо. Щоб збудувати бізнес, потрібно виконати кілька пунктів:

 1. Знайти надійного постачальника.
 2. Організувати доставку в Україну.

З останнім вам завжди готова допомогти логістична компанія “RD Cargo”, яка позбавить тривалих бюрократичних процедур і в короткі терміни організує доставку вантажу в Україну.

Переваги авіаперевезень

Головна перевага такого способу доставки – це швидкість. Зазвичай термін доставки не перевищує десяти днів, але найчастіше — три-п’ять. Час — цінний ресурс і саме він може мати великий вплив на бізнес-нішу.

Проте варто звернути увагу, що авіаперевезення припускають доставку вантажу літаком тільки в аеропорт. Наша компанія пропонує розширений список послуг та готові виконати доставку “під ключ”.

Які вантажі ми перевозимо:

 • Важкі вантажі.
 • Вантажі, які вимагають певних умов (швидкі, небезпечні, цінні тощо)
 • Негабаритні вантажі.

Наша компанія не тільки організує авіа доставку ваших вантажів, але також надає супутні послуги, які включають страхування, митне оформлення, доставку розмитненого вантажу на склад одержувача, супровід вантажу і т.д. Ми підберемо оптимальний маршрут для доставки вашого вантажу та забезпечимо його збереження.

Наші сильні сторони:

 1. Експертність. Ми на ринку понад 15 років.
 2. Гарантії. Підписуємо із замовником офіційний договір.
 3. Оперативність. Не змушуємо чекати на клієнта.

Вибираючи надійну логістичну компанію, ви інвестуєте у розвиток власного бізнесу. Високий професіоналізм наших співробітників дозволяє звести до нуля ризики та забезпечити цілісність вашого вантажу.