Китайська сільгосптехніка в Україні

January 26 2022
Китайская сельхозтехника в Украине

Китай — один із найпривабливіших торгових партнерів для українського бізнесу. У цій країні можна придбати абсолютно все і при цьому за доступними цінами. Проте для багатьох українських підприємців досвід співпраці з китайськими партнерами та постачальниками виявився негативним. І причина цього — невміння працювати з митницею та не налагоджена транспортна логістика. Ми готові довести, що постачання тракторів з Китаю може стати простим процесом, якщо доручити вирішення цих питань досвідченим фахівцям.

Чому сільгосптехніка з Китаю?

Відмінна риса всіх видів техніки полягає в тому, що китайський виробник створюється максимально комфортні умови для людей, якими їй користуватимуться.

Вибір техніки — величезний і серед усього товарного асортименту є і бюджетні моделі та ті, про які мріють українські фермери — вони не тільки функціональні, але й надійні та легко ремонтуються.

Як здійснити імпорт тракторів з Китаю?

Самостійно організувати доставку спецтехніки з Китаю в Україну практично неможливо. Тут потрібна надійна компанія, яка збудує весь логістичний процес.

На основі багаторічного досвіду роботи ми відпрацювали алгоритм доставки, що виключає будь-які збої.

Що потрібно, щоб організувати правильне перевезення?

  1. Транспорт. Вибір транспорту відбувається тоді, коли відомо, яку техніку потрібно перевезти. Для транспортування великогабаритної техніки зазвичай вибирають морський спосіб доставки.
  2. Підготовка документів. Оформлення документів має бути ідеальним. Важливо врахувати всі законодавчі моменти, щоб не виникло на етапі проходження жодної затримки.
  3. Розробка маршруту. Цей пункт є одним з найважливіших, тому що він передбачає облік найрізноманітніших нюансів.

Сільськогосподарська техніка з Китаю має попит у всьому світі і Україна не стала винятком. Порівняно невисока вартість, висока надійність та продуктивність, дешевизна в обслуговуванні – все це приваблює українських підприємців. Техніка китайського виробництва становить гідну конкуренцію американським та європейським аналогам, тому не дивно, що попит на неї постійно зростає, а разом із цим і необхідність доставки.

Компанія “RD Cargo” пропонує комплексне обслуговування та гарантує доставку техніки з Китаю в Україну у суворому дотриманні договірних термінів. Передавши логістику в наші руки, ви отримаєте найкращий результат.