LCL перевезення – економічний спосіб доставки на міжнародному рівні

January 26 2022
LCL перевозки

Контейнерні вантажоперевезення вважаються одним із найнадійніших і при цьому недорогих способів доставки. Такий спосіб підходить для доставки одягу, взуття, канцелярських товарів, побутової техніки, будівельних матеріалів та іншої продукції, що дозволена для перевезення. деякі контейнери мають спеціальне маркування LCL. Що означають LCL перевезення і в яких випадках вигідно відправити вантаж саме таким способом?

Термін LCL використовується для доставки вантажів у контейнерах морем. Він походить від англійськоїLess Container Load і означає часткове завантаження контейнера.

LCL доставка передбачає, що відправником вантажу була зарезервована тільки частина контейнера або окреме місце в ньому. Таким чином, його вантаж відправляється з товарами інших відправників вантажу. І платить він лише за той обсяг, який зайняв його вантаж. Такий формат найбільш підходить тим, кому необхідно транспортувати невеликі партії вантажу.

LCL вантажоперевезення – про що важливо знати?

 • Якщо ви плануєте забронювати LCL контейнер, вам потрібно пам’ятати про те, що у вас не буде можливості вибрати сусідство з товарами, завантаженими в один контейнер із вашим вантажем. Єдине, це можливо тільки в тому випадку, коли товари не можна перевозити разом через можливість їх займання.Завдання експедитора полягає в тому, щоб завантажити всі вантажі в один контейнер, щоб його повністю заповнити. А маркування необхідне для можливості диференціювання товарів різних відправників вантажу.

  При такому способі перевезення власник вантажу отримує від представника транспортно-експедиторської компанії весь пакет документів.

   

  Етапи формування LCL-контейнера:

  1. На складі відбувається збір товарів від усіх постачальників.
  2. Тут товари сортуються, щоб їх можна було правильно розмістити в одному контейнері.
  3. Нанесення маркування на контейнер.
  4. При необхідності додаткове впакування.
  5. Оформлення всіх документів з подальшою перевіркою.
  6. Вантаж розміщується в контейнері, щоб уникнути ризику його зміщення або пошкодження під час транспортування.

  Переваги перевезень такого типу полягає в тому, що витрати на доставку скорочуються. Відправнику не доведеться переплачувати за порожнє місце у контейнері.

  Яким способом перевезти вантаж вигідніше?

  Правильно обравши метод перевезення вантажу здатний здешевити доставку. Однак важливо враховувати тип товару та його обсяг. Також ви завжди можете проконсультуватися зі спеціалістами, які допоможуть вирішити, відправити ваше замовлення у складі збірного вантажу або орендувати цілий контейнер.

  Компанія “RD Cargo” надає послуги з організації надійних вантажоперевезень при використанні власного виду транспорту. Ви можете замовити персональний розрахунок, зателефонувавши нам по телефону. Ми завжди готові надати детальну консультацію та допомогти вам зробити так, щоб доставка вантажу вийшла доступною за ціною та при цьому забезпечила збереження товару.