Логістична компанія «RDcargo logistic»: оптимальний маршрут і вигідні ціни на міжнародні автоперевезення

March 04 2019

Міжнародні автоперевезення – це поширений спосіб доставки вантажу на внутрішньому і міжнародному рівнах. Ми маємо в своєму розпорядженні спеціально обладнаний транспорт, який може перевезти цілим та неушкодженим будь-який тип вантажу в потрібну точку світу. Логістична компанія «RDcargo logistic» здійснює доставку товару з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Наша перевага – оптимальний маршрут і найдемократичніша на міжнародні автоперевезення вантажів ціна.

Дізнайтеся вартість вантажоперевезення для вашого індивідуального замовлення. Вся інформація, яку ви нам надаєте – конфіденційна і не передається третім особам.

Українські бізнесмени, які планують розширити бізнес за межі країни, в першу чергу, споглядають на європейські ринки. Переваги такого бізнесу очевидні, тому що товари можна доставляти не лише авіа та з/д способом, але і автотранспортом. Для того щоб бути впевненим у збереженні вантажу, варто знайти перевіреного перевізника.

Компанія «RDcargo logistic» доставить вантаж по всьому світу. Саме зараз ми готові розрахувати вартість міжнародних автоперевезень і запропонувати оптимальний шлях.

Ми працюємо на ринку міжнародних перевезень більше 10 років. Маємо власний парк автомобілів і виконуємо перевезення великогабаритних вантажів. Надаємо повний пакет документів для юридичних осіб.

  • Виконуємо перевезення по всьому світу;
  • Наше завдання – надати першокласний сервіс для клієнта;
  • Наша мета – розробити шлях, який заощадить час і гроші замовника;
  • Надаємо повний комплекс логістичних та супутніх послуг.

«RDcargo logistic» – це перевірений часом партнер в транспортній логістиці, послугами якого на даний момент скористалося близько 5-ти тисяч клієнтів. Кожен з них зміг вирішити своє бізнес-питання оптимальним способом.

Чому українці довіряють міжнародні автомобільні перевезення нам?

  • Індивідуальний підхід. Звернувшись до нас, ви можете на 100% бути впевненим, що ми поставимося до вашого замовлення уважно і знайдемо оптимальне рішення щодо ціни та часу.
  • Вигідні умови для нових і постійних клієнтів. Ми завжди йдемо назустріч замовнику, пропонуючи гнучку цінову політику і найдоступніші ціни на міжнародні автоперевезення в Україні.
  • Відповідальність перевізника та страхування вантажу. Весь транспорт має поліс страхування і ми розуміємо всю відповідальність перед замовником.

Будемо раді допомогти вам вирішити питання з доставкою вантажу, підберемо відповідний вид транспорту, розробимо оптимальний маршрут і вирішимо ваше бізнес-завдання.

Щоб дізнатися вартість перевезення для вашого індивідуального замовлення, ви можете подзвонити нам, описати товар, а також відповісти на уточнюючі питання менеджера, який розрахує вартість перевезення.