Малогабаритні перевезення

March 04 2019

Швидко перевеземо ваш вантаж і доставимо його цілим та неушкодженим. Транспортно-логістична компанія «RDcargo logistic» пропонує професійну доставку малогабаритних вантажів. Ми підберемо оптимальний транспорт і прокладемо найкоротший маршрут. У нас одна з найбільш вигідних цін на  малогабаритні перевезення в Одесі.

Розрахунок вартості доставки можна замовити за телефоном 093-380-00-99

Перевезення дрібних вантажів – це одне з основних напрямків діяльності компанії «RDcargo logistic». Ця послуга є незамінною для тих, кому потрібно перевезти з однієї точки в іншу товари або особисті речі невеликого обсягу. Ми здійснюємо доставку в межах міста, області та всієї України. Також є спеціальна послуга «Міжнародне перевезення малогабаритних вантажів».

Що таке малогабаритні вантажі в сфері транспортних послуг?

Як правило, це пакети з документами, бандеролі та посилки, сумки невеликого розміру, клітки з домашніми тваринами та інші предмети, які можуть поміститися в кузові або салоні.

Транспортна компанія «RDcargo logistic» надає професійні послуги в галузі міжнародних перевезень вже 12 років. За цей час ми обслужили близько 15-ти тисяч чоловік. Наш досвід дозволяє здійснювати вантажоперевезення в найкоротші, і навіть рекордні, терміни.

Дізнайтеся про ціни перевезення дрібних вантажів прямо зараз.

Перевезення малогабаритних вантажів здійснюється власним транспортом. У нас великий автопарк, в якому завжди до ваших послуг:

  • Газелі;
  • Мікроавтобуси;
  • Авто «каблуки».

Кожен автомобіль регулярно проходить технічний огляд, який гарантує справність його роботи. Завдяки цьому виключається смужки на дорогах та інші неприємні ситуації.

Надаємо широкий спектр послуг, який супроводжує перевезення дрібних вантажів:

  • Логістика: вибір оптимального маршруту;
  • Відстеження місця розташування транспорту;
  • Гарантія збереження товару;
  • Упаковка.

Міжнародні малогабаритні перевезення стають все більш актуальними і зокрема це стосується автомобільного транспорту. Це доступний і економічно вигідний варіант. Сьогодні сотні компаній з метою розвитку бізнесу освоюють нові території і налагоджують відносини з закордонними клієнтами і партнерами.

Як правило, доставка малогабаритних вантажів цікавить невеликі фірми, які займаються комерційною діяльністю, і підприємців, які отримують невеликі партії товару з-за кордону. Наша компанія надає послуги перевезення малогабаритних вантажів, і виконує її з урахуванням усіх специфічних особливостей.

Рекомендуємо для доставки дрібних вантажів перевезення збірними партіями. Іноді не раціонально і економічно не вигідно замовляти для перевезення вантажу з-за кордону окремий транспорт. Інакше транспортні витрати можуть перевищити прибуток від реалізації доставленого товару.

Фахівці компанії «RDcargo logistic» раціонально організовують міжнародні вантажоперевезення невеликих партій з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Дізнайтеся, яка ціна за 1 км перевезення дрібних вантажів лише зателефонувавши нам!