Міжнародні авіаперевезення вантажів: швидкість, надійність, зручність

Міжнародні авіаперевезення вантажів відіграють важливу роль у світі бізнесу та ділових відносин, коли стоїть завдання укласти вигідну в країні і за її межами. Міжнародні авіаперевезення допомогою літака дозволяють швидко перемістити в будь-яку точку будь-який вантаж. Вони стирають кордони між державами і відкриваються великі можливості для всіх учасників зовнішніх економічних відносин.

Транспортування вантажу по повітрю – це ідеальне рішення, коли треба доставити вантаж в максимально короткі терміни.

Недавні аналітичні дослідження, які були проведені у сфері логістики, показали, що одним з перспективних напрямків транспортних послуг є саме міжнародна авіаперевезення вантажів. До недавнього часу такий напрямок вважалося одним з найбільш витратних у фінансовому плані. Однак сьогодні за рахунок активного розвитку авіатехніки і логістики такі перевезення стали набагато доступніше.

Розширення масштабів міжнародної економічної діяльності, а також взаємодія країн і континентів вимагає більш якісних умов перевезень вантажів. І Україна бере в цьому активну участь. Найшвидший спосіб подолати відстані в тисячі кілометрів – це, безумовно, авіа спосіб, що і пояснює попит на нього.

Логістична компанія «RDcargo logistic» пропонує бездоганний сервіс та комфортні тарифи на міжнародні авіаперевезення вантажів в Україну з Китаю, Туреччини, Німеччини та інших країн.

Кожен член нашої команди є професіоналом своєї справи. Регулярна спеціальна підготовка дозволяє якісно обслуговувати перевезення вантажу будь-якого типу, включаючи цінні папери та небезпечні. Ми завжди підберемо оптимальний варіант доставки, враховуючи побажання клієнтів.

Ми перевозимо такі вантажі:

  • Будь-якої ваги і габаритів;
  • Небезпечні вантажі (включаючи отримання дозволів на перевезення та митне оформлення);
  • Особисті речі;
  • Крихкі речі;
  • Цінні предмети;
  • Продукти, які відносяться до категорії швидкопсувних (за умови підтримання потрібного температурного режиму при транспортуванні);
  • Документи і вихованців.

Міжнародні вантажні перевезення – вибір успішних компаній, які цінують свій час!

Туреччина і Китай – це стратегічні і найбільші партнери, з якими Україна укладає вигідні торговельні угоди. Причина досить проста – невисокі ціни на товари і продукцію, вироблену в цих країнах. Погодьтеся, що досить вигідно замовити товари за низькою ціною за кордоном і продати їх тут з хорошою націнкою і відповідно отримати хороший прибуток. Однак вигода буде відчутною лише в тому разі, якщо підібрати правильний тип перевезення вантажу.

Незважаючи на високу конкуренцію на ринку міжнародних вантажних перевезень, компанія «RDcargo logistic» є лідером з перевезення вантажів, у чому вже переконалися сотні наших клієнтів. Ми доставляємо імпортні та експортні вантажі чартерними і регулярними рейсами, гарантуючи 100% збереження вантажу і доставку в строк.

Ми дякуємо вам за вибір та довіру! Авиапеервозка вантажу – це раціональне використання часу й засобів. «RDcargo logistic» – вибір успішного бізнесу!