Міжнародні автоперевезення вантажів – RDCargo.

Ми знаємо, як організувати міжнародні автоперевезення вантажів по всьому світу з максимальною вигодою для клієнта. Логістична компанія «RDcargo logistic» працює з вантажоперевезеннями на будь-яких маршрутах і континентах. Приймаємо в обробку коштовні, важкі, небезпечні, негабаритні, швидкопсувні вантажі. Гарантуємо 100% збереження і доставку в строк. На всі послуги діють найвигідніші тарифи.

Міжнародні вантажні автоперевезення – це швидкий і відносно недорого спосіб доставки товару в інше місто, країну і континент. Залежно від призначення, ваги та об’єму товари транспортують невеликим транспортом, фурами і технікою спеціального призначення. Незаперечна перевага вантажних автоперевезень – це більш низька вартість, ніж доставка повітряним шляхом.

Переваги міжнародних вантажоперевезень

Розвинена мережа автомобільних доріг дозволяє побудувати будь-який маршрут, що і обумовлює її популярність і затребуваність. Вантажоперевезення вже давно стали невід’ємною частиною виробничого процесу великих і дрібних підприємств, а також приватних та фізичних осіб. Статистика показує, що автоперевезення займають близько 30% від загальної кількості транспортувань, тому на часі поговорити про її переваги:

  • Зручна доставка «Від дверей до дверей»;
  • Максимально швидкі терміни. Ми розробляємо індивідуальний маршрут, який дозволяє швидко доставити товар за вказаною адресою без втрати якості;
  • Великі можливості. Такий тип доставки дозволяє поєднувати перевезення вантажів різного розміру;
  • Вигідна ціна. Якщо порівнювати з авіаперевезеннями або доставкою вантажів на кораблі, то автоперевезення міжнародні є більш вигідними.

Без перебільшення можна сказати, що така послуга не має недоліків і цим активно користуються успішні українські підприємці, які розуміють цінність часу.

міжнародні Вантажні автоперевезення про компанії «RDcargo logistic» Зручна доставка вантажу у будь-яку точку світу.

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення – ринок із жорсткою конкуренцією, однак логістична компанія «RDcargo logistic» займає гідне місце. Вона володіє масою переваг, які дозволяють здійснювати якісну транспортування вантажу.

  • Ми володіємо власним парком вантажних авто різного класу, тому завжди вибираємо відповідний транспорт для перевезення вантажу.
  • Надаємо послугу доставка «від дверей до дверей».
  • Доставляємо вантаж, згідно з індивідуально розробленим графіком.
  • Беремо на себе відповідальність за збереження вантажу.
  • Міжнародні автоперевезення ціни – самі доступні на українському ринку.

Ви розумієте, наскільки важливо доручити питання перевезення вантажу справжнім професіоналам. Міжнародна вантажоперевезення автотранспортом повністю вирішить ваше завдання, і ми вам у цьому допоможемо.

Є питання? Наберіть нас по телефону прямо зараз і менеджери компанії нададуть детальну консультацію й допоможуть підібрати оптимальний вид транспорту.

Будемо раді співпраці і дякуємо вам за вибір!