Морські контейнерні перевезення вантажів

March 04 2019

Одним з провідних напрямків діяльності компанії є морські контейнерні перевезення вантажів. Скористайтеся повним комплексом послуг щодо перевезення вантажу морем з країн Європи та Азії найбезпечнішим і зручним способом. При тих же витратах ми допоможемо збільшити прибуток і вивести ваш бізнес на новий рівень. Щоб дізнатися вартість вантажоперевезення, зателефонуйте нам за телефоном.

Міжнародні контейнерні перевезення вантажів по морю – це один з найнадійніших, зручних і недорогих способів експортно-імпортної діяльності. Клієнти обирають цей тип перевезень, тому що він дозволяє доставити вантаж з іншого кінця світу з мінімальними грошовими витратами, при цьому транспортувати можна практично будь-який вид вантажу.

Контейнерні перевезення вантажів вигідні клієнту, тому що:

  • Низький тариф на перевезення;
  • Можна отримати небезпечні і негабаритні вантажі;
  • Немає необхідності в додатковій упаковці;
  • Це надійний вид транспорту.

Транспортувати вантаж на великі відстані зручніше за допомогою спеціальних контейнерів. Такий тип перевезень дозволяє з мінімальними фінансовими витратами здійснити перевезення практично будь-яких товарів на найвищому рівні і за короткий проміжок часу. Товар поміщають в контейнери, які закріплюються на спеціальних платформах.

Перевезення в такий спосіб є, як ми говорили, недорогим і перспективним видом послуг логістики, до якого активно вдаються компанії, як великі, так і невеликі. Це вибір тих, хто має в своєму розпорядженні багато часу. При цьому він виграє в ціні, тому що таке перевезення вигідне з фінансової сторони.

Доручіть морські контейнерні перевезення компанії «RDcargo logistic» – отримаєте цінний вантаж найнадійнішим способом.

Важливий фактор ведення торгівлі – це вибір тієї компанії, яка вам доставить вантаж. Великий досвід на ринку логістики дозволив нашій компанії стати одним з лідером зовнішньоекономічної торгівлі. Перевезення вантажу морем для багатьох наших клієнтів дозволило вивести бізнес на більш високий рівень.

Чому успішні підприємці доручають перевезення вантажу нам?

  • Ми дотримуємося термінів доставки. Вам не доведеться чекати жодного зайвого дня;
  • Інформуємо клієнтів про кожен виконаний етап;
  • Транспортування здійснюється якісно і з дотриманням всіх норм безпеки;
  • Оперативно реагуємо на всі побажання клієнтів і швидко вирішуємо питання.

Кожен підписаний контракт переростає в довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Один раз скориставшись нашими послугами, ви станете постійним клієнтів. Ми гарантуємо зручну і злагоджену роботу, дотримання термінів і тільки вигідні тарифи.

Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися, яка ціна на контейнерні перевезення вантажів за вашим індивідуальним замовленням.

Будемо раді нашій співпраці і дякуємо Вам за довіру!