Мультимодальні контейнерні перевезення – надійне вирішення складного завдання

January 26 2022
Мультимодальные контейнерные перевозки

Транспортна логістика має безліч нюансів, які не можна ігнорувати. Так, для власників вантажу цим викликом є ​​доставка вантажу з одного місця до іншого, між якими немає прямого повідомлення. У цьому випадку використовуються міжнародні мультимодальні перевезення.

Що таке мультимодальне перевезення вантажів?

Це доставка вантажу різними видами транспорту в рамках договору з одним перевізником. І найчастіше практично можна зустріти контейнерні перевезення. Завдяки їм замовник має можливість знизити свої витрати, а також він може бути впевненим, що його вантаж буде доставлений у безпеку в будь-яку точку земної кулі.

У перевізника є право підключати до доставки транспорт інших компаній, проте вся відповідальність лежатиме саме на ньому.

Що потрібно знати про мультимодальні перевезення?

  • Використовуються тоді, коли немає прямого сполучення одним видом транспорту між відправником вантажу та одержувачем.
  • Є можливість доставити вантаж одним видом транспорту, але ціна послуги дуже висока, або термін доставки є досить тривалим.

Чи є недоліки такого виду вантажоперевезень? Є, і це насамперед, необхідність у великій кількості стикувань та перевантажень товару. Тому коли вам потрібні мультимодальні контейнерні перевезення, звертайтеся до надійної транспортної компанії. Також ви завжди можете заздалегідь вимагати від генерального підрядника інформацію про контрагентів, які братимуть участь у перевезеннях.

Сучасний транспортний ринок та види мультимодальних перевезень

  1. Автоперевезення. Рідко використовуються для імпорту товару, тому що необхідно проводити кілька митних очищень, коли для підприємців вигідно зробити розмитнення всієї партії товару.
  2. Мультимодальні морські перевезення. У чистому вигляді зустрічаються рідко, тому що рідко коли буває, що відправник та одержувач можуть бути пов’язані єдиною артерією.
  3. Мультимодальні перевезення з/д. Дуже рідко комбінується авіадоставка з залізничним транспортом. Мультимодальне перевезення залізничним транспортом тоді, коли стоїть завдання перевезти окремі групи товару (тарні, насипні, зернові).
  4. Авіаперевезення. Якщо дивитися з фінансової сторони, то цей спосіб буде максимально підходящим, коли стоїть завдання доставити малогабаритний вантаж за короткий термін.

Вартість мультимодальних перевезень

Коли вибиратимете варіанти доставки вантажу, керуйтеся тільки своєю вигодою. Вибираючи мультимодальні перевезення, ви завжди знатимете підсумкову вартість, тому ціна перевезення вантажу завжди фіксована. Світ бізнесу базується на трьох головних речах – швидкості, якості та ціні. І ваше завдання полягає у тому, щоб знайти потрібний баланс. І в цьому ми завжди готові допомогти вам.