Найдешевші перевезення вантажу. Розумна економія

June 02 2021
Найдешевші перевезення вантажу

Необхідність відправити вантаж в іншу країну змушує нас замислитися, який спосіб перевезення вибрати? При цьому вибір способу транспортування ніяк не можна назвати однозначним. Як правило, швидка за часом доставки лякає високою ціною послуги, а дешева доставка — термінами. Де шукати золоту середину і які перевезення вантажів вважаються найдешевшими? Про це більш детально ми розповімо нижче.

На якому транспорті найдешевші перевезення?

З огляду на досить високу конкуренцію в різних бізнес галузях, підприємці зацікавлені в тому, щоб оптимізувати витрати, зокрема ті, які пов’язані з вантажоперевезенням за кордон. Це пояснюється, в першу чергу тим, що саме транспортування становить більшу частину собівартості товарів.

Ми підготували для вас корисну інформацію про те, які види транспортних засобів існують і чи можлива найдешевша доставка вантажу.

Існує кілька видів транспорту для перевезення вантажів

  • Автотранспорт. З економічної точки зору такий вид вантажоперевезень вважається найоптимальнішим і економічним. Але це тільки в тому випадку, якщо логістична компанія грамотно проклала маршрут, вибрала відповідний вид транспорту і вирішила інші пункти організації вантажоперевезень.
  • Морський / річковий транспорт. Вважається, що найдешевша доставка вантажу — морська. Однак при цьому вона вважається найбільш витратною за часом.
  • Авіадоставка. Такий вид перевезення вантажу вважається найдорожчим, проте він стає незамінним тоді, коли потрібно дуже терміново перевезти невелику партію вантажу.

Чому морські перевезення найдешевші?

Після ретельного вивчення всіх видів перевезення вантажів, логісти прийшли до висновку, що найдешевший спосіб перевезення вантажів — морський. Це оптимальний варіант по співвідношенню ціни і якості. А низька ціна пояснюється великою місткістю сучасних суден. Крім цього маршрут прокладається за найоптимальнішою схемою, що дозволяє скоротити відстань і заощадити паливо, що знижує вартість перевезення.

Використовуючи морські види транспорту, можна переправити вантаж практично в будь-яке місце на землі і бути спокійними за збереження товару. Тому як саме це, а не швидкість є у них в пріоритеті.

RD Cargo — ми організуємо найвигідніші перевезення вантажу з Китаю в Україну, а також з України в будь-яку точку світу.

На вибір транспортного засобу впливають багато факторів, і вартість послуги займає далеко не останнє місце. Наша компанія RD Cargo пропонує професійні послуги з транспортування вантажу, включаючи ретельну організацію всіх етапів і процесів.

Отримати більш детальну консультацію ви можете в телефонному режимі або оформивши заявку на сайті. Ми докладно розповімо про кожен вид вантажоперевезень і підберемо для вас той варіант, який буде золотою серединою між термінами і ціною. Співпраця з нами — це гарантія позитивного результату.