Перевезення малогабаритних вантажів: специфіка і переваги послуги

March 04 2019

Малогабаритні перевезення – один з основних напрямків діяльності компанії «RDCargo». Адже доставка вантажу від 10 до 500 кг з-за кордону, а також по території України, може бути різною: від предметів одягу, продуктів харчування до будівельних матеріалів, меблів. Найчастіше дані перевезення пов’язані із замовленнями товарів з Китаю, Туреччини та інших країн українськими фірмами, інтернет-магазинами, звичайними громадянами, де дану продукцію можна придбати в кілька разів дешевше і вигідніше. Однак питання про правильність логістики і гарантовану доставку часто стає проблемним. Саме в цьому випадку перевезення малогабаритних вантажів від «RDCargo» є найкращим рішенням для економії часу, коштів і розвитку бізнесу.

У яких випадках необхідне перевезення малогабаритних вантажів?

Налагодження торговельних зв’язків з іншими країнами – це не єдине пояснення популярності малогабаритних перевезень. Доволі частими є звернення наших замовників щодо даного виду перевезення по території України, це питання пов’язані з:

 • Переїздом людей через зміну місця проживання або місця роботи;
 • Офісні переїзди – відкриття нового офісу, філії в інших населених пунктах;
 • Квартирні або дачні переїзди;
 • Доставка невеликих вантажів для приватних осіб (це може бути перевезення холодильника або іншої побутової техніки);
 • Доставка товарів для представників малого та середнього бізнесу (невеликих підприємств, інтернет-магазинів).

Перевезення малогабаритних вантажів по Україні здійснюється невеликим спеціальним транспортом – мікроавтобусом або малотоннажними вантажівками, вантажопідйомністю до 1 т. Такі вантажоперевезення не тільки володіють максимальною економічністю, мінімальними витратами, а й оперативністю і гарантією доставки вантажу в цілому стані.

Чому саме «RDCargo»?

Компанія «RDCargo» протягом 12 років вважається однією з провідних на ринку України. Нас обирають завдяки великому комплексу послуг, досвідченій команді фахівців, індивідуальному підходу до кожного клієнта, оптимальним цінам.

Переваги співпраці з нами:

 • Можливість малогабаритних перевезень шляхом авіадоставки, морськими, залізничними або автомобільними шляхами;
 • Максимальна оптимізація маршруту доставки для економії часу і коштів;
 • Рішення всіх необхідних паперових питань, дозвіл від спеціальних відомств і т.п.;
 • Ми надаємо гарантію доставки вантажу в цілісності;
 • Рішення будь-яких логістичних питань, які можуть виникнути під час купівлі товарів (або просто перевезень) з-за кордону – страхування, контролювання розрахунків з постачальниками та інші питання;
 • Використання тільки сучасних транспортних засобів для перевезення, які гарантують доставку неушкодженого вантажу.

Питання логістики необхідно довіряти професіоналам, які швидко і якісно вирішать будь-які питання маршруту, часу і доставки навіть специфічних товарів.

«RDCargo» – ваш помічник у питаннях малогабаритних перевезень з за кордону, а також по території України.