Перевезення вантажів з Китаю: вибір оптимального виду доставки

Українські підприємці обрали логістичну компанію «RDcargo logistic» в якості надійного партнера. Ми завжди враховуємо потреби кожного клієнта і особливості його бізнесу, пропонуємо вигідні тарифи і вкладаємося в терміни. Перевезення вантажів з Китаю в Україну – це пріоритетний напрям нашої діяльності і ми знаємо, як організувати це на користь вашому бізнесу.

Українські підприємці бачать великі перспективи для свого бізнесу з китайськими партнерами. Їх приваблює не тільки низька ціна товарів, але і хороша якість. Китайський виробник пропонує настільки широкий асортимент товарів, що, здається, тут можна придбати все: одяг, техніку, косметику, біодобавки, аксесуари і т. д. В цьому випадку необхідно заручитися підтримкою логістичної компанії, щоб перекласти на неї рішення всіх питань перевезення.

Як організувати перевезення вантажів з Китаю?

Якщо вам потрібно в короткі терміни організувати перевезення вантажу з Піднебесної, компанія «RDcargo logistic» виконає це завдання. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з усіх питань доставки вантажу, підбере оптимальний маршрут і запропонують вигідний тариф.

Ми доставимо ваш вантаж з Китаю:

  • Літаком;
  • Поїздом;
  • Морем.

Вибираємо оптимальний вид доставки товарів

Щоб підібрати оптимальний вид доставки, ми використовуємо метод зіставлення ціни, шляхом множення тарифу на вагу. У підсумку той шлях вважається оптимальним, який буде найдешевшим, що є вигідним для замовника.

Але іноді замовник готовий заплатити більше, щоб отримати товар швидше. У підсумку це буде для нього більш вигідним, ніж економія на транспорті.

Авіаперевезення вантажів з Китаю

Такий тип доставки сьогодні особливо популярний і затребуваний, бо володіє незаперечною перевагою – це високою швидкістю. У середньому, доставка літаком займе від двох до семи днів, що є дуже швидко, особливо якщо порівнювати з доставкою морським шляхом, який займає до 45-ти днів. Доставка повітряним способом володіє масою перевагу, крім швидкості:

  • Схоронність вантажу. Перевезення збірного вантажу з Китаю літаком мінімізує ризик втрати вантажу або його пошкодження.
  • Постійне відстеження товару. Завдяки моніторингу можна відстежувати збереження і стан вантажу, незважаючи на відстань та місцезнаходження.
  • Безпека. Ваш вантаж буде під постійним контролем, що зводить ризик розкрадання до мінімуму.

Вартість перевезення вантажів з Китаю – одна з найвищих, але при цьому – це можливість максимально швидко розширити товарний асортимент і випередити своїх конкурентів постачання нової продукції. Це призведе до прискорення товарообігу та коштів. Авіадоставка від «RDcargo logistic» – це повна гарантія збереження вантажу і дотримання термінів.

Ми доставляємо вантажі спеціального призначення, великовагові, негабаритні, збірні, швидкопсувні та інші. Уточнити це питання ви можете, зателефонувавши нам по телефону. Ми зорієнтуємо вас за ціною, підберемо оптимальний вид доставки і запропонуємо найвигідніший тариф.