Перевезення муки автотранспортом

January 26 2022
перевозка муки автотранспортом

Перевезення борошна автотранспортом – це одна з найбільш затребуваних послуг у сфері транспортної логістики. Перед перевізником стоїть кілька важливих завдань: зберегти товарний вигляд та уникнути втрат під час перевезення. Компанія “RD Cargo” знає, як працювати з таким вантажем і тому ви можете доручити нам організацію перевезення навіть такого “капризного” вантажу.

Як відбувається транспортування борошна?

Борошно перевозиться двома способами – безтарним і в мішках. Це є актуальним для транспортування автомобільним транспортом. Працюючи з такою групою товару, важливо пам’ятати про особливості цього продукту. Він швидко припадає пилом, а у разі попадання вологи — псується.

Особливості транспортування борошна

    1. Борошно — це такий вантаж, який не терпить вологості, а також дуже швидко вбирає сторонні запахи.< /li>
      Що стосується вимог до автотранспорту, то його вид підбирається з урахуванням ваги вантажу та виду упаковки. Раніше використовувалися мішки, однак такий спосіб рентабельним назвати не можна, оскільки дорогу тару можна було легко пошкодити, до того ж досить велика частина продукту залишалася в мішках. Більш ефективним є використання муковозів, спеціальних вантажівок із цистернами, в які продукт поставляється в насипному вигляді.
    2. Ручний спосіб підходять для навантаження мішків. Якщо ж йдеться про цистерни, то процес навантаження та розвантаження повністю механізований і здійснюється через спеціальні люки. Перед вантажними роботами транспорт готують, щоб він не мав жодних сторонніх запахів, а також був сухим та чистим.

Для перевезення борошна важливо дотримуватися швидкісного режиму (не вище 60 км/год). Це важливо задля захисту вантажу від запилення. Швидкість муковозу може бути вищою на 20 км.

Борошно на експорт з Одеси — як вирішити питання з транспортуванням?

Борошно зернових культур перевозиться автомобільним, залізничним та водним видом транспорту. Мішки зашивають машинним способом, а продукт надійно захищають від атмосферних опадів. У нашому регіоні найбільш поширеним є контейнерне перевезення борошна, яке приваблює доступною ціною та гарантією збереження продукту. Як перевозять зерно? Так само.

Компанія “RD Cargo” здійснює перевезення зерна та борошна власним автотранспортом. Наші автомобілі оснащені сучасною навігаційною системою, що дозволяє в режимі реального часу інформувати клієнта про хід перевезення.