Страхування вантажу при перевезенні: умови і переваги

March 04 2019

Страхування вантажу при перевезенні – питання, яке найчастіше задається серед наших клієнтів. Адже отримання гарантії на отримання вантажу цілим та неушкодженим, а також складання всієї супровідної документації є вкрай неважливими для представників малого та середнього бізнесу, приватних осіб. Сьогодні «RDCargo» здійснює страхування вантажів будь-якої складності під час перевезення з-за кордону і по території України.

Умови страхування вантажів: плюси співпраці з «RDCargo»

Великий досвід роботи, колектив професіоналів, широкий асортимент роботи та мінімальні ціни дозволили нашій компанії стати провідним лідером на ринку України. Адже ми можемо здійснювати перевезення будь-яких вантажів по всьому світу в оптимальні терміни з наданням гарантії клієнту. Ми проводимо страхування морських вантажів, доставку авіаперевезеннями, залізничними, автомобільними шляхами:

 • Складання необхідних для транспортування, страхування вантажів документів;
 • Повне інспектування вантажу;
 • Отримання всієї дозвільної документації у відомчих, державних органах.

У кожному конкретному випадку може бути застрахований багаж/вантаж окремо, або всі витрати, які можуть виникнути під час маршруту. Адже існує велика кількість ризиків, що з’являються при перевезенні вантажів: ДТП, крадіжка, псування або промокання товару, наслідки стихійного лиха. Страхування вантажів в Україні гарантує власнику, перевізнику, експедитору, що їх всі майнові інтереси захищені.

Переваги співпраці з «RDCargo» в питаннях страхування зовнішньоторговельних вантажів:

 • Складання оптимальних страхових пакетів для кожного замовника і під кожен конкретний вантаж;
 • Правильна і точна оцінка вантажу;
 • Збір всіх необхідних дозвільних документів;
 • Мінімальна цінова політика.

Страхові послуги від компанії «RDCargo» – 100% гарантія отримання вантажу в первісному вигляді, без будь-яких втрат при перевезенні будь-яким транспортом.

Вартість страхування вантажу в компанії «RDCargo»

Відповідальність за перевезення матеріалів лежить повністю на вантажоперевізниках, саме тому, замовивши страхування вантажу з-за кордону або по країні, власник вантажу убезпечить себе з фінансової та юридичної сторін. Страхування Cargo також дає можливість зрозуміти, на яку суму компенсації слід розраховувати в разі псування, пропажі або загибелі вантажу. Згідно з міжнародними правилами вантажоперевезень, страхова сума залежить від двостороннього договору. Тарифи страхування вантажів залежать від:

 • Способу вантажоперевезення (авіа, залізничні, автомобільні, морські перевезення);
 • Специфічності вантажу;
 • Маршруту вантажоперевезень, його дальності, а також його безпеки;
 • Терміну страхування;
 • Наявності додаткової охорони.

Договір про страхування може бути складений з обмеженою відповідальністю або за всі ризики, в залежності від домовленості між замовником і вантажоперевізником.

За допомогою фахівців «RDCargo» ви можете бути впевненими у вигідному і якісному страхуванні вантажу!