Сюрвейєрські послуги у логістиці

January 26 2022
Сюрвейерские услуги

Коли відправник укладає контракт на поставку вантажу, він сподівається на порядність другої сторони і надійність транспорту. Звичайно ж, завжди хочеться, щоб і погода була гарною. Однак життя сповнене сюрпризів, і щоб хоч якось від них захиститися, у транспортній логістиці з’явилося таке поняття, як сюрвейєрський огляд.

Як працює ринок сюрвеєрських послуг? Сюрвеєр – хто це? І чому його робота така важлива для безпеки транспортування вантажу?

Сюрвейєр — це незалежний експерт, якого призначають у місцях переходу відповідальності за вантаж, який переправляється від постачальника до перевізника та одержувача. Завдяки цьому всі учасники процесу завжди знаходяться в курсі того, як переміщається вантаж і в якому стані знаходиться товар, що транспортується.

Процес транспортування вантажу складається з величезної кількості етапів і на кожному з них є ризик втрати або псування товару. Крім цього, часто логістичний маршрут передбачає залучення відразу кількох партнерських компаній, що виводить на передній план питання безпеки та безпеки товару.

Завдання сюрвеєра полягає в тому, щоб оглянути та оцінити якість товару. І якщо раніше послуги спеціаліста були задіяні лише у морській справі, то сьогодні він оцінює як автомобільний транспорт, так і якість сировини на виробництві.

Сюрвейєрські послуги необхідні для вирішення наступних завдань:

  • Проведення огляду товару на виробництві.
  • Робота з товаром: його оцінка, фотографування.
  • Огляд пакета документів.
  • Обов’язкова присутність під час огляду.
  • Ревізія товару на складських приміщеннях.
  • І інші завдання.

Сюрвейєрські компанії в Одесі

В Україні подібні послуги надають багато компаній і, як правило, специфіка їх послуг залежно від типу товару відрізняється. У будь-якому разі, завдяки їм можна скоротити витрати на збитки, що особливо важливо для бізнесу будь-якого масштабу. У разі пошкодження або викрадення товару за участю третьої сторони, що засвідчує акт, можна відшкодувати збитки.

Щоб пошук сюрвеєра в Києві не зайняв у вас багато часу, звертайтесь в нашу компанію. Наші фахівці завжди готові надати детальну консультацію та розрахують вартість послуг. Ми зробимо все, щоб ваш вантаж був під надійним захистом.