Послуги з перевезення вантажів морським шляхом – це один з найбільш зручних і ефективних способів перевезти вантаж з точки “А” в точку “Б”. Морський контейнер, в даному випадку, є найоптимальнішим варіантом зберігання і транспортування. Собою він представляє стандартний металевий бокс різних розмірів і конфігурації. Сфера логістики розробила універсальну класифікацію морських контейнерів, яка полегшує пошук оптимального варіанту для транспортування конкретного виду вантажу. Розміри контейнерів, їх вантажопідйомність і інші характеристики регулюються єдиним стандартом ISO 668.
Типи морських контейнерів. Загальні відомості
Конструкція морських контейнерів повинна бути жорсткою і міцною і тільки сталь здатна забезпечити ці якості. Сталевий дах і стіни запобігають потраплянню пилу і захищають вантаж від намокання. Вантажні розвантажувальні роботи з контейнерами відрізняються своєю простотою і все це завдяки їх стандартними розмірами. Також це дозволяє уникнути витрат на підключення спеціальної техніки.
Класифікація контейнерів
- GP. Стандартні морські суховантажні контейнери універсального застосування, в яких перевозять штучні вантажі.
- OT і UT. Мають тентову або брезентовий дах. Такі контейнери припускають транспортування вантажів, розташованих вертикально і мають невеликі габарити.
- RT, RE, RS. Рефрижераторні контейнери, які здатні забезпечувати потрібний температурний режим, необхідний для транспортування конкретного типу вантажу. Їх використовують для перевезення фруктів, овочів, медикаментів, хімікатів, м’яса, риби та інших вантажів з підвищеною чутливістю до перепадів температур. Найчастіше в контейнерах такого типу перевозять рибу, м’ясо, фрукти, овочі, медикаменти, хімікати та ін.
- FR. Сталева платформа, яка має торцеві стінки. Рекомендується для перевезення негабаритної техніки та обладнання.
- VT, TC. Особливість таких контейнерів полягає в оснащенні примусової або природною вентиляцією для видалення конденсату або безпечних випарів або конденсату.
- BU і BC – контейнери мають спеціальні отвори, щоб здійснювати завантаження і вивантаження сипучих вантажів.
- SN – використовується для транспортування живої риби або худоби.
Маркування морських контейнерів
Маркування вантажу має свої стандарти, які повинні строго дотримуватися. Завдяки грамотно нанесеною маркування можна здійснювати автоматичний контроль і ефективно управляти вантажними перевезеннями.
Контейнерні перевезення вантажу від дверей до дверей – основний напрямок діяльності нашої компанії. Географія наших маршрутів обширна, а досвід кожного співробітника дозволяє виконати навіть найскладніший замовлення. Ми завжди підбере оптимальний тип вантажних контейнерів, щоб убезпечити збереження вантажу клієнта і максимально ефективно розпорядитися бюджетом.