Типи морських контейнерів та їх класифікація

January 16 2021
Типы морских контейнеров

Послуги з перевезення вантажів морським шляхом – це один з найбільш зручних і ефективних способів перевезти вантаж з точки “А” в точку “Б”. Морський контейнер, в даному випадку, є найоптимальнішим варіантом зберігання і транспортування. Собою він представляє стандартний металевий бокс різних розмірів і конфігурації. Сфера логістики розробила універсальну класифікацію морських контейнерів, яка полегшує пошук оптимального варіанту для транспортування конкретного виду вантажу. Розміри контейнерів, їх вантажопідйомність і інші характеристики регулюються єдиним стандартом ISO 668.

Типи морських контейнерів. Загальні відомості

Конструкція морських контейнерів повинна бути жорсткою і міцною і тільки сталь здатна забезпечити ці якості. Сталевий дах і стіни запобігають потраплянню пилу і захищають вантаж від намокання. Вантажні розвантажувальні роботи з контейнерами відрізняються своєю простотою і все це завдяки їх стандартними розмірами. Також це дозволяє уникнути витрат на підключення спеціальної техніки.


Классификация морских контейнеров

Класифікація контейнерів

  1. GP. Стандартні морські суховантажні контейнери універсального застосування, в яких перевозять штучні вантажі.
  2. OT і UT. Мають тентову або брезентовий дах. Такі контейнери припускають транспортування вантажів, розташованих вертикально і мають невеликі габарити.
  3. RT, RE, RS. Рефрижераторні контейнери, які здатні забезпечувати потрібний температурний режим, необхідний для транспортування конкретного типу вантажу. Їх використовують для перевезення фруктів, овочів, медикаментів, хімікатів, м’яса, риби та інших вантажів з підвищеною чутливістю до перепадів температур. Найчастіше в контейнерах такого типу перевозять рибу, м’ясо, фрукти, овочі, медикаменти, хімікати та ін.
  4. FR. Сталева платформа, яка має торцеві стінки. Рекомендується для перевезення негабаритної техніки та обладнання.
  5. VT, TC. Особливість таких контейнерів полягає в оснащенні примусової або природною вентиляцією для видалення конденсату або безпечних випарів або конденсату.
  6. BU і BC – контейнери мають спеціальні отвори, щоб здійснювати завантаження і вивантаження сипучих вантажів.
  7. SN – використовується для транспортування живої риби або худоби.

Маркування морських контейнерів

Маркування вантажу має свої стандарти, які повинні строго дотримуватися. Завдяки грамотно нанесеною маркування можна здійснювати автоматичний контроль і ефективно управляти вантажними перевезеннями.

Контейнерні перевезення вантажу від дверей до дверей – основний напрямок діяльності нашої компанії. Географія наших маршрутів обширна, а досвід кожного співробітника дозволяє виконати навіть найскладніший замовлення. Ми завжди підбере оптимальний тип вантажних контейнерів, щоб убезпечити збереження вантажу клієнта і максимально ефективно розпорядитися бюджетом.