Від чого залежить вартість страхування вантажу під час морського перевезення?

August 01 2018

Морські перевезення – один з найпопулярніших способів доставки вантажів, які можуть бути пов’язані як з бізнесом, так і особистими інтересами. Складність таких вантажоперевезень, великі відстані, а також непрості умови транспортування, роблять обов’язковим страхування вантажу, аби захистити клієнта і компанію-перевізника.

Специфіка страхування RDCargo

Замовити страхування вантажу під час морського перевезення іноді буває досить складно – враховуючи перевізника, особливості вантажу, відстань. Зробити супровідну документацію візьметься не кожна логістична компанія. В такому випадку страхуванню підлягають:

  1. Разове перевезення – варіант, який дуже зручний для компаній, фізичних осіб, які не замовляють морські перевезення постійно.
  2. Перевезення на підставі договору – таке страхування дозволяє на основі генерального договору здійснювати перевезення будь-яким видом транспорту.

Особливостями страхування Cargo є те, що вантаж може бути застрахований в залежності від типу перевезення: на суднах чи у контейнерах. Для транспортування на суднах, в залежності від його типу – перевезень на рефрижераторі, ролкері, танкері або суховантажі, а також способі розміщення вантажу на палубі або трюмі, можуть бути додаткові ризики. Існує велика кількість вимог до способів вантажоперевезення, а також в залежності від категорій товару: нафти, вугілля, зернової продукції, харчових масел і жирів, перевезення яких повинне відповідати міжнародним прийнятим нормам згідно Інституту Лондонських страховиків.

Найбільш оптимальним варіантом є вантажоперевезення в контейнерах, які через спеціальні конструкції забезпечують цілісність вантажу протягом всієї поїздки.

Вартість страхування вантажів під час морського перевезення

Вартість страхування морських вантажів можуть відрізнятися в залежності від складності оформлення, самого перевезення, особливостей вантажу. Основними ж чинниками, які впливають на ціну, слід вважати:

  • Дальність маршруту;
  • Наявність морських ризиків;
  • Спосіб перевезення вантажу, а також загальні характеристики судна (наприклад, вік);
  • Наявність перевалочних пунктів, місць тимчасового зберігання на шляху проходження вантажу;
  • Вид вантажу, що перевозиться, а також наявність спеціальної упаковки;
  • Наявність пломб на вантажах, а також охорони при навантаженні, вивантаженні і т.д.

 

Великий досвід роботи в сфері морських перевезень дозволяє нам успішно вирішувати складності під час оформленням будь-яких дозвільних документів, з інспекціями вантажу, а також документами у всіх дозвільних інстанціях. Крім того, страхування морських перевезень в компанії «RDCargo» – це якісний результат в оптимальні терміни за демократичною ціною!