Види вантажоперевезень і їх особливості

January 21 2021
Виды грузоперевозок - фото

Сьогодні якісне перевезення вантажу – це одна зі складових успішного бізнесу. Доставка товару по Україні, а також за кордон здійснюється наземними видами транспорту (авто і ж / д перевезення), повітряним та морським. Вибір типу транспорту залежить від особистих побажань замовника, а також від характеру вантажу, що перевозиться. Сьогодні ми більш детально поговоримо про те, які бувають види міжнародних перевезень, і якому з них віддати перевагу, щоб забезпечити збереження вантажу, вклавшись в бюджет і терміни доставки.

Види міжнародних вантажоперевезень і їх особливості

  • Авіаперевезення.
  • Автоперевезення.
  • Перевезення водним транспортом.
  • По трубопроводу.
  • Змішані.

Перевезення автотранспортом.Перевозка автотранспортом

Найбільш затребуваний тип вантажоперевезень, що можна пояснити розвинену мережу доріг. Такий тип перевезень має масу незаперечних переваг, і в першу чергу, це економічність. По-друге, транспортуючи вантаж автотранспортом, можна здійснювати контроль над ним. Автотранспорт – оптимальний варіант перевезення, особливо коли мова йде про невеликих відстанях. А в разі чого, маршрут в процесі транспортування можна міняти. Використовуючи автотранспорт, вантаж можна доставити прямо до споживача.

 

 

Доставка ж/д транспортом

Коли потрібно перевезти вантаж великого обсягу, рекомендують це робити за допомогою залізничного транспорту. Головні переваги цього вибору – це велика вантажопідйомність і висока ступінь збереження вантажу.

За допомогою ж / д транспорту можна доставити небезпечні, наливні сипучі і цінні вантажі, незалежно від погодних та кліматичних умов. Однак такий вид вантажоперевезень має один недолік – потрібно заповнити велику кількість супровідних документів. А також те, що вантаж ж / д транспортом можна доставити тільки в ті пункти призначення, де є залізничні лінії.

 

Річкова і морська доставка

Міжнародні морські перевезення представлені двома видами: річкові і морські. Цей вид вантажоперевезень є найскладнішим, тому як вимагає ряд умов, включаючи юридичну сторону процесу, конкретні способи навантаження і розвантаження товару і саму транспортування. До того ж транспортування морем є однією з найбільш повільних, однак при цьому – недорогий.

 

 

Авиаперевозки - фотоАвіаперевезення.

Самий швидкісний вид вантажоперевезень – це авіаперевезення. Коли потрібно доставити термінові або швидкопсувні вантажі, немає кращого способу, ніж зробити це за допомогою повітряного транспорту. Безпека доставки вантажів авіатранспортом знаходиться на найвищому рівні, тому цей спосіб стає оптимальним для перевезення цінних і дорогих вантажів. Причиною відмови від повітряних перевезень може послужити їх висока вартість і обмеження за типами вантажів і їх габаритам.

Крім вищевказаних способів перевезення вантажів використовується ще одні – Мультимодальний. Це коли для доставки вантажу з пункту відправлення до пункту призначення використовуються різні за характером транспортні засоби.

Який вид міжнародних вантажоперевезень вибрати?

Робота бізнесу часто передбачає перевезення вантажів не тільки по Україні, але і за кордон. У цьому випадку, щоб не помилитися з вибором конкретного типу вантажоперевезень, краще заручитися підтримкою логістичної компанії.

Наша компанія надає послуги з організації міжнародних вантажоперевезень усіма видами транспорту. Ми організовуємо перевезення, розробляємо оптимальний маршрут (як за часом, так і за ціною) і підбираючи потрібний вид транспорту, який відповідає типу вантажу і індивідуальних переваг замовника.