Перевезення. Розбираємося в термінології

August 09 2017

Часто, коли стикаєшся з новою справою, відразу потрапляєш у світ, де все, крім тебе, говорять іншою мовою з використанням тонни термінології. Сьогодні ми трохи спростимо тобі життя і на простих словах розповімо про деякі з видів перевезень.

Існує три види перевезень:
– унімодальне;
– інтермодальні;
– мультимодальні.

Отже, унімодальне перевезення – це перевезення, де головну роль грає одна логістична компанія, яка використовує при цьому один вид транспорту. Найпоширеніша схема їх роботи – «door to door», тобто «Від дверей до дверей». Це дуже зручно, тому що товар не загубиться при доставці різних транспортом.

Якщо ж говорити про інтермодальних перевезеннях, то тут вже мова йде про двох і більше видів транспорту. Але існують так же і мультимодальні перевезення. Здавалося б, що ще потрібно? Але бувають такі ситуації, коли одна компанія не в змозі провести вантаж з пункту А в пункт Б, тому їй на допомогу приходить інша логістична компанія, і вони вже разом виконують перевезення і контроль вантажу.

Резюмуємо: при унімодальних бере участь один вид транспорту і одна компанія; при інтермодальних нескоклько видів транспорту і одна компанія; і при мультимодальних перевезеннях учасниками є кілька видів транспорту і кілька логістичних компаній.

Якщо Вам до сих пір важко визначитися, який вид вантажоперевезень буде найвигіднішим для Вас, зверніться до професіоналів RDcargо.