Перевезення. Розбираємося в термінології

August 09 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Часто, коли стикаєшся з новою справою, відразу потрапляєш у світ, де все, крім тебе, говорять іншою мовою з використанням тонни термінології. Сьогодні ми трохи спростимо тобі життя і на простих словах розповімо про деякі з видів перевезень.

Існує три види перевезень:
– унімодальне;
– інтермодальні;
– мультимодальні.

Отже, унімодальне перевезення – це перевезення, де головну роль грає одна логістична компанія, яка використовує при цьому один вид транспорту. Найпоширеніша схема їх роботи – «door to door», тобто «Від дверей до дверей». Це дуже зручно, тому що товар не загубиться при доставці різних транспортом.

Якщо ж говорити про інтермодальних перевезеннях, то тут вже мова йде про двох і більше видів транспорту. Але існують так же і мультимодальні перевезення. Здавалося б, що ще потрібно? Але бувають такі ситуації, коли одна компанія не в змозі провести вантаж з пункту А в пункт Б, тому їй на допомогу приходить інша логістична компанія, і вони вже разом виконують перевезення і контроль вантажу.

Резюмуємо: при унімодальних бере участь один вид транспорту і одна компанія; при інтермодальних нескоклько видів транспорту і одна компанія; і при мультимодальних перевезеннях учасниками є кілька видів транспорту і кілька логістичних компаній.

Якщо Вам до сих пір важко визначитися, який вид вантажоперевезень буде найвигіднішим для Вас, зверніться до професіоналів RDcargо.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.